REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Eurovision Song Contest

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next
AuthorMessage
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptySun 14 Apr 2013 - 9:33

I tako slušam ja pjesmu.. slušam.. slušam.. i mislim se:Kad će ovo da završi? Ima li kraja?
Ocjena: Dajem sočnu 1. :D
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptySun 14 Apr 2013 - 9:35

Spoiler:
Ocjena 2, ne 1 jer ima kakvog takvog ritma, ali jako jako loše.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 1:52


Ima li kraja pederastim pevačima ?
Pesma kao pesma ono klasično evrovizijski šalala mada ritam i muzika nisu loši dižu atmosferu . Ocena 4 .
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 4:47

Pederluk je zavladao,pjesma je užasna.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ocjena:3
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 7:26

Ma šta vam je s tim pederima? haha i otkud znate dal jesu ili nisu?A i da jesu,šta?
Džordž Majkl,Riki Martin,Fredi Merkjuri,Adam Lambert,Mika,Majk Stajp(REM),Ticijano Fero,grupa Army of lovers,grupa Scisor Sisters,pojedini članovi grupa Westlife,NKOTB,Placebo,itd.itd.da ne nabrajam dalje,sve su to deklarisane gay ili bi osobe,i šta,više im ne valja muzika,ne vrede više?Ma,dajte.Uvek volim da čujem sve ove osobe i grupe što sam navela i ne zanima me njihovo seksualno opredeljenje.
Skrenuh sa teme,ali ne mogu da oćutim.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 7:58

Srednja ocjena Letonije je 3,6.
Za koji minut Litvanija.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 8:00

Zemlja: Lithuania(Litvanija)
Pjesma: Something
Izvođač: Andrius Pojavis
Kompozitor(i): Andrius Pojavis
Tekstopisac(i): Andrius Pojavis


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Something

I have to tell you something
It’s been on my mind so long
I’ve got to tell you this
It’s been on my mind way too long
I promised myself to tell
Instead I’m falling apart to see you here

If you don’t know I’m in love with you
When summertime falls It becomes untrue
Because of my shoes I’m wearing today
One is called Love the other is Pain

So tell me now
I’m in your head I’m in your heart tell me now
Tell me now because I’m falling apart to see you here

If you don’t know I’m in love with you
When summertime falls It becomes untrue
Because of my shoes I’m wearing today
One is called Love, the other is Pain

But still you don’t know I’m in love with you
When summertime falls It becomes untrue
Because of my shoes I’m wearing today

One is called Love, the other is Pain
One is called Love, the other is Pain


Vaše mišljenje o pjesmi i ocjena od 1 do 10?
Sutra u 21h Malta.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 9:08

LadyEstrella wrote:
Ma šta vam je s tim pederima? haha i otkud znate dal jesu ili nisu?A i da jesu,šta?
Džordž Majkl,Riki Martin,Fredi Merkjuri,Adam Lambert,Mika,Majk Stajp(REM),Ticijano Fero,grupa Army of lovers,grupa Scisor Sisters,pojedini članovi grupa Westlife,NKOTB,Placebo,itd.itd.da ne nabrajam dalje,sve su to deklarisane gay ili bi osobe,i šta,više im ne valja muzika,ne vrede više?Ma,dajte.Uvek volim da čujem sve ove osobe i grupe što sam navela i ne zanima me njihovo seksualno opredeljenje.
Skrenuh sa teme,ali ne mogu da oćutim.
Džabe ti sve ovo napisa ja bar nigde nisam spomenula pedere nego " pederaste pevače " što nema nikakve veze sa nečijim seksualnim opredeljenjem već sa načinom na koji se izvodi pesma , nastupom i sve drugo što kod nekih pevača tačnije muških pevača koje nazivam ponekad manje više iz šale "pederasti pevači "jer su mi previše ženskasti . Evo banalnog primera William Levy nije p**er al meni je jednostavno ženskast i ne sviđa mi se njegova gluma .


A što se tiče Litvanije solidna pesma mada me je na prvo slušanje ostavila ravnodušnom . Ocena 5
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 13:10

Dajem 1. Monotono, dosadno...
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyMon 15 Apr 2013 - 20:36

Ejpril,nikom se nisam posebno obratila pa ni tebi,samo mi je zasmetalo to što su počeli da se nižu komentari tipa"pederluk","pederski pevači" i slično,i napisala to što sam napisala,i stojim iza toga.A kad se nešto iskreno i pametno kaže ili napiše,nikad nije uzalud,naprotiv.S druge strane,kad se jedno misli,a drugo govori ili piše,nema nekog smisla,bar to je moje mišljenje.Tako da pišite i dalje takve komentare ako hoćete,ja sam rekla šta sam imala,ne tražim raspravu i ne vraćam se više na to.
što se tiče Litvanije,pesma mi se nešto ne dopada,ocena 5
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 0:51

Ocjena 6,dosadno je al opet ima neki ritam.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 1:30

Meni je muzika odličnaaa,tekst solidan,on malo lošije pjeva live,al nadam se da će se to popraviti do evrovizije.
Ocjena: 8
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 1:47

Don Pio wrote:
Dajem 1. Monotono, dosadno...
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 1:58

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 2:45

LadyEstrella wrote:
Ejpril,nikom se nisam posebno obratila pa ni tebi,samo mi je zasmetalo to što su počeli da se nižu komentari tipa"pederluk","pederski pevači" i slično,i napisala to što sam napisala,i stojim iza toga.A kad se nešto iskreno i pametno kaže ili napiše,nikad nije uzalud,naprotiv.S druge strane,kad se jedno misli,a drugo govori ili piše,nema nekog smisla,bar to je moje mišljenje.Tako da pišite i dalje takve komentare ako hoćete,ja sam rekla šta sam imala,ne tražim raspravu i ne vraćam se više na to.
Nije bio niz komentara nego dva komentara tako da je očigledno kome je bilo upućeno a jedan je bio moj tako da sam se ja javila vezano za svoj komentar . A napisala sam ti "džabe ti sve ovo napisa " zato što si ti pogrešno shvatila o čemu sam ja pisala i htela sam to da razjasnim a pritom ti opet kažeš da moje nema smisla pa ako nisi razumela kako znaš dal ima smisla .

I nije rasprava (nit sam pomislila da tražiš raspravu ) nego diskusija kao što si ti odgovorila na moj/naš komentar tako sam ja na tvoj pa ti na moj i tako u krug a završiće se kad nam dosadi ili jednostavno kad više ne budemo imali šta da kažemo thumbup
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 3:24

Hmm...i kad smo ocenjivali Italijana takodje su se pominjali"pederasti pevači",ali ok.Kažeš da tako zoveš one koji su ti "ženskasti",ok.meni to nema smisla,plus što niti je predstavnik Italije ženskast,niti predstavnici Letonije,a ni Vilijam Levi,koga si pomenula,plus što je jedno biti feminiziran,iliti "ženskast" a drugo "p**er".Eto,zbog toga mi to nema smisla.
A ja uvek imam šta da kažem,i nikad mi ne dosadi,ali stavljam tačku na ovo,jer je tema ESC.VIVA LA MUSICA! dj
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 4:17

Pa što nisi skočila u njegovu odbranu nego braniš samo ove što ti se sviđaju no nebitno . Opet nisi razumela ili si preozbiljno shvatila , sve bukvalno shvataš. Ja sam ti razjasnila da kad sam pomenula "pederast pevač " nisam mislila na to što si ti mislila no ti nastavljaš . I ne možeš da kažeš da nisu "ženskasti" po tebi nisu po meni jesu - naše mišljenje nije to činjenica da bude jeste ili nije .
I aj molim te ti ćeš da staviš tačku nije samo tvoja tema/diskusija valjda se i drugi sagovornik nešto pita . A i da si htela da staviš tačku ne bi odgovarala na sve prošle postove .
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 6:30

Evo ja ću braniti Italijana xD enamorado
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 6:55

EJPRIL wrote:
Pa što nisi skočila u njegovu odbranu nego braniš samo ove što ti se sviđaju no nebitno . Opet nisi razumela ili si preozbiljno shvatila , sve bukvalno shvataš. Ja sam ti razjasnila da kad sam pomenula "pederast pevač " nisam mislila na to što si ti mislila no ti nastavljaš . I ne možeš da kažeš da nisu "ženskasti" po tebi nisu po meni jesu - naše mišljenje nije to činjenica da bude jeste ili nije .
I aj molim te ti ćeš da staviš tačku nije samo tvoja tema/diskusija valjda se i drugi sagovornik nešto pita . A i da si htela da staviš tačku ne bi odgovarala na sve prošle postove .
rekla sam da stavljam tačku što se mene tiče,ali kad me već vučeš za tastaturu,mogu ja i da nastavim.Opet ti kažem,napisala sam to jer mi je bilo bzv. da već dva dana čitam takve komentare.A sad mi je još gluplje posle tog "objašnjenja" o "ženskastim" tipovima.Tebi će i Čak Noris na kraju da ispadne ženskast, i Brus Li i Fernando Kolunga i Kristijan Mejer i ko zna ko sve još.Svakog ko ti se ne dopada tako etiketiraš,a nema blage veze sa stvarnošću.A nije čak ni duhovito.I moja je stvar da li ću sa nekim da polemišem,t.j.u ovom slučaju sa tobom.Tako da me ne vuci više za tastaturu,da se ne opečeš.
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 7:41

Muzika odlična, ali se nekako ne slaže uz njegovo pjevanje tj. nekako je pjevanje dosadno, ne mogu to opisati. Ali dobra je pjesma. Ocjena 7
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 7:49

Srednja ocjena Litvanije je 5,5.
Za koji minut Malta.
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 7:55

Slijedi Malta

Zemlja: Malta(Malta)
Pjesma: Tomorrow
Izvođač: Gianluca
Kompozitor(i): Boris Cezek & Dean Muscat
Tekstopisac(i): Boris Cezek & Dean Muscat


[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

Tomorrow

His name is Jeremy
Working in I.T.
Never questions why
He has always been
An extra careful guy
Sensitive and shy
Risk assessment is his investment
In a life of no surprise
‘Til she walked into his life

She spontaneous indeed
Uncertainty’s her creed
She has always been
Neither black or white
Just a curious delight
She threw affection
In his direction
A collection of her smiles

And to his surprise

She’s like tomorrow
Oh so distant
She just wants to play
Like tomorrow
She is always
One day away
All the time she slips away
It’s close but yet so far
It’s time to follow her tomorrow

Oh oh time to follow her tomorrow

He fell for her too fast
We all thought it wouldn’t last
Cos good ol’ Jeremy
Likes his rigorous routine
Cos he only thinks today
But tomorrow is her way
So find a new direction
And you will be ok

She’s like tomorrow
Oh so distant
She just wants to play
Like tomorrow
She is always
One day away
All the time she slips away
It’s close but yet so far
It’s time to follow her tomorrow

Oh oh time to follow her tomorrow

She’s like tomorrow
Oh so distant
She just wants to play
Like tomorrow
She is always
One day away
One day away
One day away
And all the time she slips away
It’s close but yet so far
It’s time to follow her tomorrow
It’s time to follow her tomorrow
It’s time to follow her tomorrow


Vaše mišljenje o pjesmi i ocjena od 1 do 10?
Sutra u 21h Moldavija.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 8:43

Malta je imala ranije bolje predstavnike,recimo prošle godine imali su dopadljivu pesmu i zaslužili bolji plasman.Ova pesma na mene ne ostavlja neki utisak,kako sam je čula,tako sam je i odmah zaboravila.
Ocena 5
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 9:34

LadyEstrella wrote:
EJPRIL wrote:
Pa što nisi skočila u njegovu odbranu nego braniš samo ove što ti se sviđaju no nebitno . Opet nisi razumela ili si preozbiljno shvatila , sve bukvalno shvataš. Ja sam ti razjasnila da kad sam pomenula "pederast pevač " nisam mislila na to što si ti mislila no ti nastavljaš . I ne možeš da kažeš da nisu "ženskasti" po tebi nisu po meni jesu - naše mišljenje nije to činjenica da bude jeste ili nije .
I aj molim te ti ćeš da staviš tačku nije samo tvoja tema/diskusija valjda se i drugi sagovornik nešto pita . A i da si htela da staviš tačku ne bi odgovarala na sve prošle postove .
rekla sam da stavljam tačku što se mene tiče,ali kad me već vučeš za tastaturu,mogu ja i da nastavim.Opet ti kažem,napisala sam to jer mi je bilo bzv. da već dva dana čitam takve komentare.A sad mi je još gluplje posle tog "objašnjenja" o "ženskastim" tipovima.Tebi će i Čak Noris na kraju da ispadne ženskast, i Brus Li i Fernando Kolunga i Kristijan Mejer i ko zna ko sve još.Svakog ko ti se ne dopada tako etiketiraš,a nema blage veze sa stvarnošću.A nije čak ni duhovito.I moja je stvar da li ću sa nekim da polemišem,t.j.u ovom slučaju sa tobom.Tako da me ne vuci više za tastaturu,da se ne opečeš.
Pa ako ti je glupo što odgovaraš , nauči da poštuješ tuđe mišljenje. Nikako da shvatiš da je sve manje više bilo u šali rečeno a sva ova objašnjenja su došla jer si se ti previše napalila na celu priču . Mislim toliko je teško priznati da si omašila u svom prvom postu od kog je sve i počelo .
I da verovatno za sve koje ne volim kažem da su ženskasti , da tako ih ja sve etiketiram hahaha . A za pečenje mogu da ti pošaljem samo babino prase ili da te pošaljem na jedno dobro hlađenje ako razumeš šta hoću da kažem ili ti i za ovo treba detaljno objašnjenje ?

A što se tiče Malte simpatična je pesma . Od mene ocena 7 .
Back to top Go down
Miaa_____♥
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Miaa_____♥

Broj postova : 9820
Godina : 25
Lokacija : “A woman’s heart is a deep ocean of secrets.”

Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 EmptyTue 16 Apr 2013 - 9:35

Slatka pjesma, lijepa, drugačija od drugih. Ocjena 7.5
Back to top Go down
Sponsored content




Eurovision Song Contest - Page 7 _
PostSubject: Re: Eurovision Song Contest   Eurovision Song Contest - Page 7 Empty

Back to top Go down
 

Eurovision Song Contest

View previous topic View next topic Back to top 
Page 7 of 14Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Televizija-