REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 RBD vs Rebelda way ?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 5 Sep 2009 - 12:25

eto... :o tome se radi

isto...mada nisu ni pesme R-way bile tako lose...bili su mali...
Back to top Go down
*Danna es mi angel*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Danna es mi angel*

Broj postova : 9889
Godina : 34
Fan-gif : https://2img.net/h/oi51.tinypic.com/ydp8o.jpg

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 5 Sep 2009 - 13:11

aha i to je tacno
Back to top Go down
Aneta
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Aneta

Broj postova : 171

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySun 6 Sep 2009 - 0:11

RBD 4ever
Back to top Go down
Peace <3
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Peace <3

Broj postova : 16
Godina : 28
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 352j1px
Lokacija : Con Rbd hasta la muerte

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySun 6 Sep 2009 - 1:42

Rbd ofc <3
Back to top Go down
roberta forever
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
roberta forever

Broj postova : 7

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyTue 22 Sep 2009 - 2:36

RBD je bolja serija, RBD je bolja grupa!
Back to top Go down
♥..jeTza..♥
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
♥..jeTza..♥

Broj postova : 4818
Godina : 28
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Anlia-gif

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyThu 1 Oct 2009 - 7:23

Ne volim R-Way uopste, sorry ako sam nekoga uvredila jer mi to nije namera vec je to moje misljenje.......
RBD oboooooooooooooooooooooooooozavam, to se ne moze opisati recima.........
Nazalost raspali su se i pocinju da blede pa ih vise i ne slusam i negledam seriju ali ce mi ostati u jakoo lepom secanju....
Obbo i seriju i peseme......Od clanova najvise Dulce Mariu a volim i Maite i Poncha.....Ali Anahi sve vise mrzim, nzm sto al me nervira.....xDD
I bila sam na njihovom koncertu u BG-u.... :jupi:
Back to top Go down
jowana94
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
jowana94

Broj postova : 497
Godina : 29
Fan-gif : Duque &  Cata &lt;3 ^^
Lokacija : Mac.Mitrovica

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyFri 11 Dec 2009 - 3:32

rebelde way samo odgledala mozda 3 epizode i najezim se kad cujem za njih,u prewodu nmg da ih smislim tj mrzim tu seriju...a rbd sam gledala 2 puta celu seriju,isla na oba koncerta,cela soba mi u njima,imam swesku rbd,kompjuter pun slika,widea,spotowa,klipowa,karaoki pesama rbd,2 original cda...waljda nesto nisam zaborawila tako da sta da wam pricam rebelde manijak sam :D <3 ih wise od ziwota :D
Back to top Go down
http://gossipgirl.forumsr.net/
Lil`Mini`Mouse <3
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lil`Mini`Mouse <3

Broj postova : 936
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Kimimim

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyFri 11 Dec 2009 - 3:34

Mia Rebelde Way lepsa je milion puta...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyFri 11 Dec 2009 - 12:29

Lil`Mini`Mouse <3 wrote:
Mia Rebelde Way lepsa je milion puta...

:o tome se radi tri miliona puta....stvarno prelepa devojka...
Back to top Go down
ika2904
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
ika2904

Broj postova : 1178
Godina : 36

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyFri 11 Dec 2009 - 22:24

Serija Rebelde i grupa RBD su najbolje
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 26 Dec 2009 - 4:10

Pa znate kako, RBD je nadjacao Erreway jos kad-ikad, popularniji su, bolji i uvek ce ostati.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 218202510M5RG95

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 26 Dec 2009 - 4:16

Lil`Mini`Mouse <3 wrote:
Mia Rebelde Way lepsa je milion puta...

Slazem se sa ovim i u RW su mi mnogo prirodniji.....Ne slusam ni jedne i nisam ni rw ni rbd seriju gledao ali RW su mi bolji i prirodniji..
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 26 Dec 2009 - 4:20

Pa dobro svako ima svoje misljenje .
Back to top Go down
Lil`Mini`Mouse <3
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Lil`Mini`Mouse <3

Broj postova : 936
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Kimimim

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 26 Dec 2009 - 6:27

To nije misljenje to je konstatacija. Gde ces videti na svetu skolu u kojoj su sastavni deo uniforme cizmetine sa ogromnim stiklama ... :super:
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 26 Dec 2009 - 8:35

A gde ces videti da postoje sestre vestice kao npr. Zacarane u Carima? To je serija!!!!! Iz nekog razloga je Rebelde postigao veci uspeh od Rway-a. Tako da konstatacija je relativna stvar a ja nemam nameru da se raspravljam.
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptyFri 1 Jan 2010 - 14:33

nemaju Cari veze sa ovim...one su za sebe i nesto drugo....ovde se radi o dve serije sa istom radnjoj,ali drugim glumcima...

niko se ne raspravlja...vec komentarisemo...RBD je postigao veci uspeh jer su imali vecu reklamu,jer su Televisine serije mnogo vise gledanije od argentinskih...a da li je bolja o tome ne treba raspravljati...to je ocigeldno...R-way ce uvek biti bolji!
a realno da je Happy otkupio RW onda bi se svi zalepili za njih a za ove druge bi rekli da su niko i nista...sve je stvar reklame...
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 218202510M5RG95

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 1:11

Levy's girl wrote:
nemaju Cari veze sa ovim...one su za sebe i nesto drugo....ovde se radi o dve serije sa istom radnjoj,ali drugim glumcima...

niko se ne raspravlja...vec komentarisemo...RBD je postigao veci uspeh jer su imali vecu reklamu,jer su Televisine serije mnogo vise gledanije od argentinskih...a da li je bolja o tome ne treba raspravljati...to je ocigeldno...R-way ce uvek biti bolji!
a realno da je Happy otkupio RW onda bi se svi zalepili za njih a za ove druge bi rekli da su niko i nista...sve je stvar reklame...

:super: :super: Samo treba uporediti Lu i Anahi (razmazenku) i sve ce biti jasno...Lu je bas lijepa...
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 1:30

hari_95 wrote:
Levy's girl wrote:
nemaju Cari veze sa ovim...one su za sebe i nesto drugo....ovde se radi o dve serije sa istom radnjoj,ali drugim glumcima...

niko se ne raspravlja...vec komentarisemo...RBD je postigao veci uspeh jer su imali vecu reklamu,jer su Televisine serije mnogo vise gledanije od argentinskih...a da li je bolja o tome ne treba raspravljati...to je ocigeldno...R-way ce uvek biti bolji!
a realno da je Happy otkupio RW onda bi se svi zalepili za njih a za ove druge bi rekli da su niko i nista...sve je stvar reklame...

:super: :super: Samo treba uporediti Lu i Anahi (razmazenku) i sve ce biti jasno...Lu je bas lijepa...
:o tome se radi ja sam to uvek govorila...
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 2:55

Ukusi su razliciti serija rebelde je ipak drugacija od rebelde way-a u nekim stvarima pa tako kao i u svakoj seriji postoje nerealne stvari koje su rebelde dale na pumpi =) meni je ta serija jedna od omiljenijih i nikad mi necete promeniti misljenje kao sto ja necu promenuti vase pa je glupo da se prepucavate o tome =) malo je nezrelo =) pogotovu posto je ukus relativna i licna stvar a o tome se ne raspravlja =)

Meni je RBD bolji, Rebelde bolji bas po meri, originalna verzija mu po mom misljenju nije ni za prici ali postujem vase misljenje i mislim da bi ako ste zreli ili imate godina trebali i vi da postujete moje umesto sto se raspravljate o tome i pokusavate da ubedite osobu koju ni ne poznajete u nesto.
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 3:17

nema veze sto te neko ne poznaje da bi te ubedio u nesto...
naravno da postujem tudje ukuse i uvek cu postovati,ali ne mogu da dozvolim da neko prica nesto sto nije tacno,kao to da Rway nije ni prici RBD-u...to nije realno...
Back to top Go down
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 3:18

Za nekog jeste.

Za nekog je tacno da Bog postoji a za nekog nije.
Back to top Go down
hari_95
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
hari_95

Broj postova : 16562
Godina : 29
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 218202510M5RG95

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 3:20

Sandra Herrera wrote:
Ukusi su razliciti serija rebelde je ipak drugacija od rebelde way-a u nekim stvarima pa tako kao i u svakoj seriji postoje nerealne stvari koje su rebelde dale na pumpi =) meni je ta serija jedna od omiljenijih i nikad mi necete promeniti misljenje kao sto ja necu promenuti vase pa je glupo da se prepucavate o tome =) malo je nezrelo =) pogotovu posto je ukus relativna i licna stvar a o tome se ne raspravlja =)

Meni je RBD bolji, Rebelde bolji bas po meri, originalna verzija mu po mom misljenju nije ni za prici ali postujem vase misljenje i mislim da bi ako ste zreli ili imate godina trebali i vi da postujete moje umesto sto se raspravljate o tome i pokusavate da ubedite osobu koju ni ne poznajete u nesto.

Ja se ne raspravljam vec sam rekao da je dovoljno uporediti Anahi i Lu i gotovo....Moje godine i zrelost te ne bi trebali interesovat,imam i vise nego dovoljno godina da shvatim ko je bolji po meni...Ja ni ne pokusavam da te ubijedm ni u sta vala....Niti me zanimas! :cao: :cao: :cao: :cao:
Back to top Go down
http://www.elizabeth-gutierrez.tk/
twetty
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
twetty

Broj postova : 608
Godina : 32

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 3:21

A ko je na tebe uopste i mislio Hari?
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 3:27

stvar izbora...ali izbor nije uvek dobar...
Back to top Go down
Levy's girl
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Levy's girl

Broj postova : 12407
Godina : 32
Fan-gif : RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Tumblr_m1zo78llxh1qgime3o2_250

RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 EmptySat 2 Jan 2010 - 3:28

Sandra Herrera wrote:
A ko je na tebe uopste i mislio Hari?

a cekaj,ti mislis na mene i moje godine?dovoljno sam zrela da mogu sama sebi da odaberem pravo...i da shvatim sta je bolje...i sto kaze hari to stvarno tebe ne bi trebalo da se tice! :cao:
Back to top Go down
Sponsored content




RBD vs Rebelda way ? - Page 2 _
PostSubject: Re: RBD vs Rebelda way ?   RBD vs Rebelda way ? - Page 2 Empty

Back to top Go down
 

RBD vs Rebelda way ?

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Meksičke telenovele :: Starije telenovele :: Telenovele koje su emitovane kod nas :: Rebelde/Buntovnici-