REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Jennifer Lawrence

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyTue 1 Jan 2013 - 7:05

Jennifer Lawrence Jenniferlawrence

Jennifer Shrader Lawrence (15. avgust 1990) je američka glumica.

Pojavila se u filmu "Zima do kostiju" 2010, koji joj je doneo nominaciju za nagrade Oskar, Zlatni globus i Nagradu Udruženja filmskih glumaca. Dženifer je tako postala druga najmlađa glumica nominovana za Oskara za najbolju glavnu glumicu (posle Kiše Kasl-Hjuz).

Široj publici postala je poznata zahvaljujući ulozi u blokbasteru "Iks men: Prva klasa" i serijalu "Igre gladi", adaptaciji poznate trilogije spisateljice Suzan Kolins.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyTue 1 Jan 2013 - 7:07

Jennifer Lawrence: Moja Novogodišnja odluka


Jennifer Lawrence Pwvta

Da li ste doneli važnu odluku u novogodišnjoj noći? Jennifer Lawrence definitivno jeste, jer tačno zna šta želi da učini za sebe u 2013.

“Moje novogodišnja odluka jeste da se borim za sebe”, rekla je za južnoafričku ediciju časopisa Marie Claire. “Teško je za mene. Niko ne želi da ga ne vole. Uvek želite da budete ljubazni i dobri. Pokušala sam da pronađem balans i kažem ono što mislim ali i ostanem prijatna. Ipak, ne mogu to da učinim. Na kraju uvek dozvolim da me pregaze i posle žalim zbog toga.”

A da li se Jennifer negde ludo zabavljala noćas – nismo sigurni, ali znamo da definitivno nije naročito zainteresovana za novogodišnje žurke, jer je rekla: “Ne volim previše da izlazim. Ja sam kao stara dama. Oko 23h upitam se ‘Zar se ova deca nikad ne umore?’. Kad negde izađem, mislim na svoj kauč.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyTue 1 Jan 2013 - 7:08

Raskošna Jennifer Lawrence na naslovnici magazina Marie Claire


Jennifer Lawrence Jennifer-lawren122712-mc

Mlada glumica Jennifer Lawrence krasila je naslovne strane brojnih magazina, a sada je vidimo u najglamuroznijem izdanju do sada. Jennifer je pozirala za naslovnicu južnoafričkog izdanja magazina “Marie Claire”.

Njena karijera ide uzlaznom putanjom, pošto se priča da je jedna od glavnih kandidatkinja za Oskara za ulogu u filmu “Silver Linings Playbook. U novom januarskom broju Marie Claire, Jennifer je otkrila da su njene novogodišnje odluke da bude ljubazna i fina prema drugima, ali da ne dozvoljava da je ljudi gaze.

Na pitanje da li je zadovoljna svojim telom, Jennifer je rekla “Radije bih bila debeljuca na ekranu i dobra osoba u stvarnom životu.” Otkrila je i da nije osoba koja puno voli da izlazi i da je u krevetu već u 11 sati uveče. “Čak i kada izađem, samo mislim na svoj kauč”, našalila se Jennifer.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyWed 2 Jan 2013 - 0:01

Jennifer Lawrence: “Ništa me ne čini srećnom kao brza hrana i rijalitiji”


Jennifer Lawrence 030

Sjajna Jennifer Lawrence iz dana u dan nam dokazuje da je zaista obična devojka, pa ne krije koliko uživa u malim stvarima.

Ona je u razgovoru za Marie Claire otkrila kako bi radije bila u društvu prijateljica dok jede brzu hranu, nego što bi posećivala neki ekskluzivan noćni klub. “Moj stan je kao rijaliti TV jazbina. Upravo sam naučila kako da koristim snimanje programa. To mi je promenilo život.” Iako ima milione na bankovnom računu, 22-godišnja devojka kaže da ne postoji ništa što voli kao rijalitije i brzu hranu. “Na kraju dana, verovatno mi ništa ne pomaže da se osećam bolje nego brza hrana i rijaliti TV.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyThu 3 Jan 2013 - 22:58

Jennifer Lawrence: Stalno zovem mamu plačući”


Jennifer Lawrence 21847lawrence1123393lo

Jennifer Lawrence definitivno je jedna od najpopularnijih mladih zvezda u Holivudu ali nam sad otvoreno poručuje da je gluma glupa i da snimanje filmova baš i nije tako lepo kakvo se čini.

Jennjfer je pozirala na naslovnici februarskog izdanja časopisa Vanity Fair a za ovaj medij otkrila je kako ne uživa baš uvek u tome što je slavna. “Ne bih da zvučim grubo, ali gluma je glupost. Svi su u fazonu ‘Kako uspevaš da ostaneš normalna?’ a ja im kažem ‘Zašto bih postala uobražena? Nikome ne spašavam život. Doktori spašavaju živote kao i vatrogasci koji uleću u zapaljene zgrade. Ja snimam filmove. To je glupo.”

“Zovem moju mamu i stalno plačem…teško mi je što više nisam nepoznata. Gubite svoju privatnost”, kaže Jenny. “Koliko god da je to prokletstvo, koliko god da to glupo zvuči, iako dobijam toliko novca radeći ono što volim, teško je a ne zažaliti zbog te odluke kad krene da vas juri 15 stranaca.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyWed 9 Jan 2013 - 23:19

The odds were ever in her favor! The Hunger Games's tough girl continues her winning streak – after her epic on-screen victory, natch – as she scoops up the award for favorite movie actress. Although she's hanging on just fine, she worried during her

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-660
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyThu 10 Jan 2013 - 8:28

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 11 Jan 2013 - 6:42

Jennifer Lawrence: Sjajna noć na 2013 Critics’ Choice Movie Awards


Jennifer Lawrence Ffnkmpeopleschoicearr011

Preslatka glumica noćas je posetila ceremoniju koja se održala u Santa Monici, Kalifornija, a bila je kandidatkinja za nagrade u čak tri kategorije.

Jennifer je izgledala sjajno u dugoj crnoj haljini, a do kraja večeri mogla je da se pohvali i sa dve nagrade – za najbolju glumicu u akcionom filmu i najbolju glumicu u komediji.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 11 Jan 2013 - 23:40

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptySat 12 Jan 2013 - 9:48

Jennifer Lawrence je ponovo singl


Jennifer Lawrence Jennifer

Jennifer Lawrence raskinula je dvogodišnju vezu sa britanskim glumce Nicholasom Houltom.

Dvadesetdvogodišnja glumica u četvrtak je nagrađena u četiri kategorije na dodeli People’s Choice nagrada, ali se čini da joj ljubavni život ne napreduje kao i karijera, pošto je na dodelu došla bez Nicholasa. Njeni prijatelji kažu da je par raskinuo krajem prošle godine, kao i da je raskid bio prijateljski. “Oni s mladi, jednostavno su se udaljili. Ipak su ostali prijatelji”, rekao je izvor za In Touch. Jennifer i Nicholas upoznali su se na snimanju filma “X Men: First Class” 2011. godine i od tada su bili u vezi. Ipak, glumica nema mnogo vremena za tugovanje, pošto je očekuje uzbudljiva godina. Pored nominacije za Oskara i Zlatni globus za ulogu u filmu “Silver Linings Playbook”, Jennifer se vraća na velike ekrane ka Katnis u nastavku serijala “Hunger Games”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptySun 13 Jan 2013 - 6:12

Večeras dodela Zlatnih globusa, Jennifer Lawrence favorit


Jennifer Lawrence Lawrence1

Dodela filmskih i televizijskih nagrada Zlatni globus biće održana večeras po 70. put, a ovog puta ceremoniju će voditi komičarke Tina Fey i Amy Poehler.

Sudeći prema predviđanjima kladionica, Jennifer Lawrence će večeras slaviti, pošto ima najveće šanse da osvoji nagradu za najbolju glumicu u mjuziklu ili komediji. Šanse su na strani i Anne Hathaway, koja je nominovana za najbolju sporednu glumicu, a njen najveći konkurent je Helen Hunt. Među najvećim favoritima su i Danel Day Lewis za najboljeg glumca u drami, dok u ženskoj konkurenciji na kladionicama prednjači Jessica Chastain. Hugh Jackman ima najveće šanse da osvoji nagradu za najboljeg glumca u mjuziklu ili komediji, a Tommy Lee Jones u kategoriji za najboljeg sporednog glumca. Što se tiče nagrada za najbolji film, najbolje kvote ima “Lincoln” u kategoriji drame, a “Les Miserables” u kategoriji komedije ili mjuzikla. Serija “Modern Family” ima najveće šanse da po drugi put za redom bude nagrađena za najbolju seriju.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyMon 14 Jan 2013 - 4:08

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-435
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyWed 16 Jan 2013 - 7:38

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptySat 2 Feb 2013 - 23:51

Jennifer Lawrence: Imam tremu pred dodelu Oskara


Jennifer Lawrence Jennifer

Iako važi za najvećeg favorita da ove godine osvoji Oskara za najbolju žensku ulogu, Jennifer Lawrence je priznala da ima tremu, iako je i ranije bila nominovana za ovu prestižnu filmsku nagradu.

Iako uvek izgleda opušteno i smireno, glumica je otkrila da se ispod toga krije pomalo panike. “Imam napad nervoze. Naravno da je sve to veoma uzbudljivo, ali nervozna sam kada pomislim na to veče. Ipak, to je pozitivna trema, jednim delom. Plašim se!” rekla je zvezda u jednom intervjuu i dodala da je sezona dodela nagrada dobro počela, a da će prva stvar koju će uraditi kada se sve završi biti da se malo opusti. Jedina prepreka koja bi mogla da je omete te večeri biće – zdravlje, pošto je Jennifer nedavno zaradila upalu pluća: “Sada se dobro osećam. Bila sam kod doktora i uradila rendgen. Mislim da mi pluća sada izgledaju dobro, ali ću rezultate dobiti tek kasnije.”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyTue 5 Feb 2013 - 3:40

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyWed 6 Feb 2013 - 1:17

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-1-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 22 Feb 2013 - 1:07

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 1 Mar 2013 - 1:57

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 1 Mar 2013 - 2:05

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-18_290x580_70
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyThu 25 Apr 2013 - 7:39

Jennifer Lawrence Jennifter-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyTue 7 May 2013 - 1:21

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyTue 23 Jul 2013 - 9:22

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:44

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-3-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:46

Jennifer Lawrence Jennifer-lawrence-2-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence EmptyMon 13 Jan 2014 - 0:04

Jennifer Lawrence 155_2182_350
Back to top Go down
Sponsored content




Jennifer Lawrence _
PostSubject: Re: Jennifer Lawrence   Jennifer Lawrence Empty

Back to top Go down
 

Jennifer Lawrence

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije :: Glumci i glumice-