REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Emma Watson

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Emma Watson   Emma Watson EmptyWed 12 Sep 2012 - 2:02

Emma Watson Emma-watson-red-carpet-mtv-vmas-2012-09061201

Emma Charlotte Duerre Watson (Pariz, 15. travnja 1990.) je engleska glumica poznata po svojoj ulozi Hermione Granger u Harryju Potteru.
Emmini roditelji, Jacqueline Duerre i Chris Watson su odvjetnici i razvedeni su od 1995. Emma ima i mlađeg brata Alexa koji je rođen 1993. Prvih 5 godina života provela je u Francuskoj.

Emma je polazila u "Dragon School" i rekla: - Ići u Dragon School je kao da si u klubu, iako završiš uvijek si član, zato sam i ja zauvijek zmaj. Od 2005. polazi u Hendington School koja je otvorena samo za djevojčice.
Emma je velika sportašica, voli Hokej na travi, tenis i rounders.
Prije snimanja Harryja Pottera Emma je bila ograničena na školske predstave. U školi imala je uloge u predstavama kao Arthur: Mlade godine i Sretni kraljević. Emma je sudjelovala u i mnogim drugim manifestacijama kao i Daisy Pratt-natjcenje u poeziji gdje je osvojila prvo mjesto za svoju godinu.

Dobivši ulogu sa 10 svoj debi u filmu Harry Potter i kamen mudraca imala je s 11 kao Hermiona Granger. Nastupila je i u ostalim filmovima o Harryju Potteru: Odaja tajni (2002), Zatočenik Azkabana (2003) i Plameni pehar (2005).
Do 5. veljače 2006. napraviti će fotografiranje za film Harry Potter i Red feniksa (2007.) u kojem ponavlja ulogu najpametnije vještice njenih godina.
Snimanje filmova oduzelo joj je vrijeme za druge obaveze, no rekla je da ne želi da joj Harry Potter bude zadnje što će učiniti. Mlada glumica je u usponu, te je samo pitanje vremena kada će se početi glumiti u još većim Hollywoodskim filmovima.
Uz "Harry Potter", Emma snima film pod nazivom "Ballet Shoes" u kojem također glumi školarku.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyFri 14 Sep 2012 - 6:26

Emma Watson Emma-watson-2-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptySat 29 Sep 2012 - 22:41

Ni ona ne može da mu odoli: Emma Watson opčinjena Harryjem Stylesom


Na dugoj listi obožavateljki mladog pevača definitivno se nalazi i Emma, koja je kroz šalu flertovala sa njim na Twitteru.

Emma je gostovala u šou Nicka Grimshawa, velikog prijatelja Harryja Stylesa, sa kojim je razgovarala o svom filmu “Perks of Being a Wallflower”. Nakon intervjua ona je dobila inspiraciju, pa je tvitovala Harryju Stylesu, napisavši: “Kad misliš da pogledaš DRUGU polovinu Perks of Being a Wallflower? A,a,a?” što je bio njen komentar na informaciju da je Hazza bio na projekciji filma, ali ju je napustio pre kraja. Harry uopšte nije primetio poruku, jer je radio ono što najviše voli – spavao! Zapravo, prvi komentar koji je ostavio na svom Twitteru baš je bio u njegovom fazonu: “Dobro jutro!! Mrtav sam umoran..”

Emma od ranije gaji simpatije prema Harryju, tačnije od trenutka kad ga je upoznala prošle godine. Britanski mediji tad su preneli da se Emma probila do njega iako je već bio okružen devojkama, kao i da je bila očarana njegovim šarmom. Ipak, s obzirom da je glumica u vezi sa Willom Adamowiczem, od romanse neće biti ništa!

Emma Watson 004
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:25

Emma Watson: “Tom Felton mi je slomio srce”


Mnoge devojke vole loše momke, pa tako i Emma Watson priznaje kako je bila strašno zaljubljena u svog kolegu na snimanju Harryja Pottera.

Emma je gostovala u šou Jonathana Rossa gde je pričala o svojim ranim ljubavima, a otkrila je kako je čak proveravala kad tačno Tom ima snimanja. “Kad sam imala između 10 i 12 godina bila sam strašno zaljubljena u Toma Feltona, toliko da sam ujutro pre posla proveravala da li on tog dana snima. Volimo loše momke, on je bio par godina stariji i imao je skejtbord – to je bilo sve što je potrebno, zaista. “Znao je koliko mi se sviđa i stvar je što je svima govorio ‘Vidim je kao mlađu sestru’, a meni je slomilo srce. Još uvek ga slama.”

Emma Watson F4pvzmg0tvemmawatsonchri
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:29

Ulazak u muzičke vode? Emma Watson oformila bend sa kolegama iz filma


Mlada glumica kaže da je tokom snimanja filma “The Perks of Being a Wallflower” spontano osnovala bend sa kojim je nastupala gotovo svako veče.

“Jedna od prvih stvari koje je režiser uradio jeste da mi je uručio kasetu sa miksevima pesama iz osamdesetih godina, jer je film smešten u to vreme. A onda smo kroz film Ezra Miller, Logan i ja napravili taj mali bend. Čak smo imali i ime – ‘Octopus Jam!’”, objasnila je. “Ja pevam, Ezra peva i svira bubnjeve a Logan svira klavir. On je kompozitor klasične muzike, napisao je deo muzike za svoju ulogu u Perksu. On je dakle više u klasičnom a Ezra u rokenrolu fazonu. Ja sam negde između, radim na svoju ruku.”

Emma Watson 083srx1lubemmawatsonchri
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:55

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyTue 16 Oct 2012 - 1:47

Emma Watson: Nevolja na snimanju novog filma


Emma trenutno snima ostvarenje pod nazivom “Noah”, a jako neprijatno ju je na setu iznenadio neželjeni posetilac.

Kako prenosi britanski The Sun, u nedelju je glumici prišao izvesni muškarac kako bi joj predao pismo, dok je ona bila na lokaciju u Long Ajlendu, Njujork. Emma se u tom trenutku dobro isprepadala, naročito kad ga je prepoznala, jer je reč o osobi koja ju je i ranije progonila. Kako je njen predstavnik za štampu kasnije rekao, “Jedan pojedinac je uklonjen sa snimanja Noah, jer je utvrđeno da mu nije dozvoljen pristup. Dodatne akcije nisu neophodne.” Nije lako biti slavan!

Emma Watson Emma-25
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyTue 16 Oct 2012 - 2:06

Meni je ona preslatkaa^^
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyThu 18 Oct 2012 - 3:00

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyFri 4 Jan 2013 - 21:24

Emma Watson: “Porodica mi je najvažnija”


Emma Watson Emma

Emma Watson morala je da se nosi sa teretom slave od najmlađih dana, kada je postala zvezda “Harry Potter” filmova, da bi se potom malo sklonila iz očiju javnosti i koncentrisala na svoje obrazovanje i porodicu. Sada kaže da je dobra stvar što je to uradila, jer je ceo glumački svet “pomalo lud”.

Glumica, koja je završila studije na Brown fakultetu u Americi nakon što je provela godinu dana na Oksfordu, ističe da je uprkos njenom ludom stilu života, porodica ostala njen prioritet, čak i ako bi zbog toga morala da žrtvuje karijeru. “Prijatelji i porodica su na prvom mestu, a posao na drugom. Treću godinu fakulteta završila sam na Oksfordu kako bi bila blizu porodice. Oni su moj prioritet i ništa nije važnije od njih”, rekla je u intervjuu za Marie Claire. “Trudim se da se udaljim od industrije zabave kada učim – tako imam više vremena. Obrazovanje mi pomaže da steknem drugačiju perspektivu, da budem u društvu ljudi koji žive na drugačiji način i imaju druge ambicije. Moj posao je čudan i često zna da me nervira. To je jedan lud svet”, kaže 22-godišnja Emma.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptySun 6 Jan 2013 - 8:02

Samokritična Emma Watson na stranicama časopisa Marie Claire


Emma Watson 001

Emma Watson iza sebe ima sjajnu godinu a 2013. počela je odličnim editorijalom za britansko izdanje ovog časopisa.

22-godišnja izgledala je besprekorno u svim kombinacijama koje je nosila a otkrila nam je još nekoliko interesantnih informacija o sebi.

O tome kako je sebi najveći kritičar:
“Pomalo sam opsednuta perfekcionizmom. Ja sam sebi najveći kritičar. Mislim da je to vrlo teško, ali me podstiče.”

O tome šta joj je najvažnije u životu:
“Prijatelji i porodica su na prvom mestu, a posao na drugom; tako ja živim svoj život.”

O razvoju svoje glumačke karijere:
“Sad osećam da zna ko sam, šta mislim i kako želim da radim stvari. Baš zato što se osećam dobro u vezi toga što radim, više nije potrebno da mi neko govori da li je nešto dobro ili ne.”

Emma Watson U2vb

Više slika na
Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyWed 9 Jan 2013 - 23:21

She's no wallflower! Emma Watson stays front and center after earning the award for favorite dramatic movie actress and celebrating the Perks of Being a Wallflower win with her costars.

Emma Watson Emma-watson-660
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyThu 10 Jan 2013 - 8:29

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyThu 10 Jan 2013 - 10:52

Emma Watson: Ponos Britanije na 2013 People’s Choice Awards


Emma Watson Ffnkmpeopleschoiceawdspr

Nasmejana i prelepa – Emma Watson je prethodne noći bila jedna od devojaka koja je izazvala najviše pažnje na tradicionalnoj dodeli nagrada.

22-godišnja Engleskinja pojavila se u neobičnoj, ali prelepoj mini haljini, zbog čega je i izazvala toliku pažnju. Emma je imala još jedan razlog za osmeh – zahvaljujući svojoj ulozi u filmu “The Perks of Being a Wallflower” dobila je nagradu za omiljenu glumicu u drami.

“Hvala svima koji su glasali za mene i Perks na People’s Choice Awardsu. To je stvarno bilo lepo iznenađenje. Hvala vam !!!”
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyTue 16 Apr 2013 - 2:08

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyTue 7 May 2013 - 1:28

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptySun 12 Jan 2014 - 23:57

Emma Watson Emma-watson-435
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyWed 15 Jan 2014 - 6:00

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyWed 19 Feb 2014 - 8:18

Emma Watson Emma-watson-1-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyTue 4 Mar 2014 - 9:05

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson EmptyWed 26 Mar 2014 - 6:34

Emma Watson Emma-watson-290
Back to top Go down
Sponsored content




Emma Watson _
PostSubject: Re: Emma Watson   Emma Watson Empty

Back to top Go down
 

Emma Watson

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije :: Glumci i glumice-