REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Ximena Duque

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Ximena Duque - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 5 Jun 2011 - 10:58

Mene sad oduševljava u La Case de al Lado,odlična je..a d adobije svoju podforum temu,svaka uloga joj sve uspješnije i uspješnija :D:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Ximena Duque - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 5 Jun 2011 - 11:01

Ma de mi ona ufatila Carlosa, tako da sam ljubomorna :P: :P:
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : Ximena Duque - Page 3 14y26xc
Lokacija : Under the stars

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 5 Jun 2011 - 11:07

ja to tek večeras skužila :P: malo sam joj čaprkala po slikama kad ono njih dvoje se brćkaju u vodi bila sam iznenađena ono totalus :P:
Back to top Go down
Lady_X_
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Lady_X_

Broj postova : 22318
Godina : 35
Fan-gif : Ximena Duque - Page 3 28505204839610125311
Lokacija : Sa Kenan Imirzalioglu :D

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 5 Jun 2011 - 11:25

Ma dee, odkad ja to znam, fin su par, to sto sam ja ljubomorna sto neke devojke uzivaju u tako sexi frajerima niko mi nije kriv :P:
Back to top Go down
Toca97
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Toca97

Broj postova : 29
Godina : 26

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyMon 6 Jun 2011 - 1:58

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyMon 6 Jun 2011 - 4:46

Onaa je preeeelijepa, preedivna i odlicna glumica.
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
*Maya*
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
*Maya*

Broj postova : 8607
Fan-gif : Ximena Duque - Page 3 Tumblrmc8ac31qop1rcrw1uo
Lokacija : na jupiteru ^▽^

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySat 25 Jun 2011 - 4:45

Ximena Duque asegura que su relación con Carlos Ponce va de maravilla

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ximena Duque y su novio Carlos Ponce estrenan el mismo día sus telenovelas en México, ya que este lunes 27 de junio, él aparecerá en Dos hogares a las 9 de la noche por el Canal de las Estrellasprotagonizando al lado de Anahí, mientras que ella, participará en La casa de al lado a las 11 de la noche por Galavisión.

Ximena interpreta nuevamente a una mujer que seduce a su cuñado, del cual termina enamorándose, pero desgraciadamente, la muerte de éste es el detonante del suspenso en la trama del melodrama.

Durante las grabaciones en el set de esta producción, la actriz sufrió un desmayo ante la sorpresa del resto del elenco y staff que con ella trabaja. Esto sucedió antes del estreno de La casa de al lado en Estados Unidos, a las 9 de la mañana, cuando desde el estudio de grabación se llamó al 911, quienes se hicieron cargo de la situación y por la tarde, Duque ya se encontraba recuperándose en casa.

Ante los rumores de un supuesto embarazo del hijo de Carlos Ponce, Ximena descartó dicha información y declaró que todo se debió a un bajón de azúcar, presentándose a trabajar al día siguiente como toda una profesional.

Sobre su relación, comentó que no le preocupan los rumores sobre el surgimiento de un romance entre su novio y Anahí, debido a la química que muestran en pantalla, ya que ambos forman una relación sólida, aún a distancia tienen el corazón reservado y han sabido sobrellevar lo que sienten frente a las demandas de su carrera actoral.

Ximena Duque, rekla je da je njen odnos sa Carlos Ponce divan
Back to top Go down
kikY.
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
kikY.

Broj postova : 21

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyTue 9 Aug 2011 - 6:37

Rose ♥ wrote:
Ona mi je liejpa i zgodna :)
Jako mi se svidjela njezina uloga u ERDA

I meni,znaci stvarno je super.. (:
Ona je prava lepotica.. ♥️
Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyThu 23 Feb 2012 - 22:42

Ne volim je bas nesto posebno,ali gledala sam je u ATM.Tu je super iznela svoj lik! thumbup
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 25 Mar 2012 - 12:45

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyMon 21 May 2012 - 13:08

Raskinuli Karlos i Himena


Posle dve godine zajedničkog života, poznati par glumaca i zvanično je objavio da su razdvojeni. Kako to obično biva, novinari su odmah krenuli da šire tračeve kako je kriva treća osoba. Međutim, glumci su odmah reagovali rečima kako je to laž.

,,Ako postoji neslaganje između dve javne osobe, tabloidi odmah umešaju treću. To je laž. Nije lepo lagati čitaoce u cilju povećanja tiraža. Himena je jedna dama i ne bi trebalo dirati njeno dostojanstvo.''-izjavio je Karlos.

Himena je objavila sledeće na tviteru: ,,Nema treće osobe. Karlos je gospodin i zaista mi je bilo u protekle dve godine. Tužno je kada se veza završi, ali svaki je kraj novi početak. Sve se događa sa svrhom. Želim da se zahvalim svima što nas podržavaju, a onima koji izmišljaju laži o nama, poručujem da postoji Bog.''




Quote :
След двугодишна връзка актьорите Карлос Понсе и Химена Дуке обявиха официално, че са се разделили. Разбира се, както често се случва, мнозина започнаха да твърдят, че причината е в трети човек. Актьорите решиха да се намесят незабавно и опровергаха слуховете.

"Когато има неразбирателство между две публични личности, жълтата преса автоматично приписва на единия от двамата изневяра. Това е долна лъжа. Не е честно да се манипулира читателя и да се разрушават семейства с цел да се увеличава тиража. Аз опровергавам това категорично, и когато говорите с @ximenaduque, ще имате своята истина. Тя е дама и не заслужава да си играете с достойнството й", заяви Карлос Понсе.

От своя страна Химена Дуке написа в Туитър: "Пиша го тук и няма да засягам темата НИКОГА повече. Връзката ми с Карлос Понсе приключи, но НЕ е по вина на трети човек, това е лъжа, той е кавалер и ме направи много щастлива през тези две години от живота ми. Тъжно е, когато една връзка приключи, но всеки край е едно ново начало. Сега искам да бъда спокойна и да се отдам изцяло на сина ми и работата ми. Карлос Понсе заслужава уважение също като мен и нашите животи. За него мога да кажа само положителни неща и единственото, което знам е, че всичко в живота се случва с определена цел. Благодаря на хората, които ни подкрепят, а не тези, които обичат да рушат, ще кажа само, че има Бог!"
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySat 9 Jun 2012 - 3:24

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySat 9 Jun 2012 - 3:25

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 26 Aug 2012 - 7:50

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 26 Aug 2012 - 8:15

Billboard Latin Music Awards 2012

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySun 26 Aug 2012 - 8:18

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyWed 29 Aug 2012 - 11:29

Nominovana

Quote :
Premios Tu Mundo 2012

LA PAREJA PERFECTA
Ximena Duque y Fabián Ríos (Corazón valiente)
Karla Monroig y Jorge Luis Pila (La casa de al lado)
Ana Layevska y Cristian de la Campa (Relaciones peligrosas)
Eugenio Siller y Litzy (Una maid en Manhattan) (foto)
Carmen Villalobos y Jencarlos Canela (Mi corazón insiste)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyThu 30 Aug 2012 - 23:52

Premios Tu Mundo 2012

LA PAREJA PERFECTA
Ganadores: Ximena Duque y Fabián Ríos (Corazón valiente)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyThu 30 Aug 2012 - 23:54

Premios Tu Mundo 2012

¡QUÉ BESO MÁS RICO!
Ganadores: Ximena Duque y Fabián Ríos (Corazón valiente)


[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyFri 5 Oct 2012 - 9:10

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySat 20 Oct 2012 - 4:31

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptySat 20 Oct 2012 - 4:32

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyWed 28 Nov 2012 - 1:42

Fabián Ríos y Ximena Duque posan para una foto durante las grabaciones de la telenovela Corazón valiente (Telemundo). Aprovecharon para reírse, también, de las escenas de sexo que graban. "Son las escenas más jocosas, en las que más nos reímos", dijo Fabián, mientras Ximena agregó: "¡Ya les arruinamos la fantasía!".

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyThu 20 Dec 2012 - 8:38

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 EmptyFri 21 Dec 2012 - 21:43

Nos encontramos en Miami con la bella actriz colombiana Ximena Duque, quien habló con la agencia Mezcalent sobre los últimos capítulos de su telenovela Corazón valiente (Telemundo).

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Sponsored content




Ximena Duque - Page 3 _
PostSubject: Re: Ximena Duque   Ximena Duque - Page 3 Empty

Back to top Go down
 

Ximena Duque

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: OSTALE GLUMICE-