REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Liam Hemsworth

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySun 26 Aug 2012 - 3:06

Liam Hemsworth Liam-hemsworth-northern-lights-15-4-10-kc

Liam Hemsworth (13.01.1990) je australijski glumac.Od 2009. je u vezi sa Miley Cyrus.

FILMOGRAFIJA:
2009-Knowing
2009-Triangle
2010 -The Last Song
2012-The Hunger Games
2012-Love and Honor
2012-The Expendables 2
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySun 26 Aug 2012 - 4:07

Gledala sam ga u The Last Song,on je prelijep.Kako može bit sa Miley,on mi djeluje mnogo zrelije nego ona. Ijo
Back to top Go down
ANCHY !!!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
ANCHY !!!

Broj postova : 8298
Godina : 28
Fan-gif : ♥♥♥
Lokacija : Sa Kenanom ♥♥♥

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySun 26 Aug 2012 - 4:09

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Gledala sam ga u The Last Song,on je prelijep.Kako može bit sa Miley,on mi djeluje mnogo zrelije nego ona. Ijo
:super: :super: :super: :super: :super: :super:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyTue 28 Aug 2012 - 7:49

Liam Hemsworth 252745101509890899474921
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySat 1 Sep 2012 - 3:45

Miley Cyrus zbog Liama napušta muziku?

Američki tabloidi prenose kako bi Miley mogla da na duže vreme napusti muzičku scenu jer želi da vreme provodi sa svojim verenikom.

Miley je odavno počela rad na novom albumu, ali čini se da on nikako ne napreduje. Umesto da se posveti snimanju pesama, ona vreme uglavnom provodi sa Liamom, prateći ga po gradovima u kojima snima svoje filmove. “Znate kakva je Miley, ona ima svoj pretrpan radni raspored i radi ono što hoće. Ona je sad uzela odmor kako bi bila sa Liamom i to joj je trenutno glavna briga, usredsređenost na Liama i njihovu vezu”, prenosi jedan izvor za HollywoodLife.

Miley smo prethodnih nedelja i meseci mogli da vidimo na snimanju Liamovih filmova “Empire State” i “Paranoia”, tako da ova informacija deluje prilično realistično. Ipak, nadamo se da je reč o kraćoj pauzi pa da će se Miley uskoro vratiti u studio, možda i pre nego što počne snimanje epizoda za seriju “Dva i po muškarca”.

Liam Hemsworth Miley-cyrus-liam-hemsworth-dating-beach-photos
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyWed 12 Sep 2012 - 7:25

Miley i Liam: Dan za kuliranje na suncu

Samo dan nakon što je objavljeno kako je navodno povredila jednog čoveka u noćnom klubu, Miley Cyrus i njen verenik viđeni su u bezbrižnoj šetnji.

Miley je nosila majicu “Anarchy in the UK” dok je za ruku držala Liama. Nažalost, dan se nije završio baš sjajno, jer je glumica i pevačica kasnije objavila na Twitteru:”Ležim u krevetu sa dragim i gledam ‘Man on the Moon’. Osećam se pomalo bolesno ”

Liam Hemsworth Miley-liam-09111122
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySat 15 Sep 2012 - 4:43

Miley Cyrus poriče da je njena veza sa Liamom u problemu

Miley je ponovo postavila zagonetne tvitove na svoj nalog na ovoj društvenoj mreži, pa su ih mnogo protumačili kao znak da ima problema u vezi.

Pevačica i glumica tako je pisala kako želi više “strasti” kao i da misli da ona više voli ljude nego što oni vole nju. “Da li ste se ikad osećali kao da želite…nešto više”, napisala je. “Nisam sigurna šta tačno…možda strast? Nekad osećam kao da ja volim ljude više nego oni mene. Misao dana: Možda ne vole manje vas, već vas vole onoliko koliko su u stanju.”

Kako bi pojasnila da ne govori o Liamu, kasnije je dodala: “Nema problema u raju…samo razmišljam”. Njen verenik očigledno je uspeo da joj podigne raspoloženje jer je naknadno dodala još i :”Provodim kvalitetno vreme sa verenikom, baš ono što mi je trebalo

Liam Hemsworth Liam-hemsworth-miley-cyrus2
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySat 29 Sep 2012 - 22:18

Liam Hemsworth misli da je Miley nezrela, traži od nje da obriše Twitter nalog?


Miley na svom Twitteru vrlo često ostavlja dvosmislene poruke koje onda fanovi i mediji tumače na pogrešan način a navodno, Liamu je dosta toga.

Miley je 13. septembra napisala: “Da li ste nekad osećali da…želite nešto više. Nisam sigurna šta tačno…strasti možda?” a onda je dodala i “Nekad osećam da ja više volim druge nego oni mene. Mrzim taj osećaj” da bi sve završila sa “Misao dana: možda vas ne vole manje, nego vas vole onoliko koliko mogu.”

Iako Miley ističe da u njenoj vezi nema nesporazuma, američki tabloidi nastavili su da se bave nagađanjima. “Mileyin tvit je bio velika uvreda za Liama. Ona je pokušala da mu kaže kako to nije ništa, ali je njega to pogodilo”, prenosi jedan insajder za Star. “Želela je njegovu pažnju, ali je na taj način postigla da se on više udalji od nje. Misli da se ona ponaša kao nezrela školarka i želi da potpuno napusti Twitter”, dodaje isti izvor.

Liam Hemsworth 79840
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyThu 4 Oct 2012 - 1:23

Miley i Liam: Nema svađe oko Twittera


Pre nekoliko dana u američkim tabloidima pojavile su se glasine kako je Liam Hemsworth nezadovoljan porukama koje Miley ostavlja na Twitteru, pa je čak tražio od nje da ugasi svoj nalog.

Ipak, insajderi sad tvrde da u tim pričama nema istine i da se Miley i Liam nikad nisu bolje slagali. “Toliko gluposti se piše ali mogu vam reći da su Miley i Liam savršeni”, prenosi jedan njihov blizak prijatelj. Njihovo venčanje još uvek je planu ali nije da žure sa tim. Zauzeti su poslom. Nema ničeg što je loše u njihovoj vezi i tužno je što ljudi koji ih ne znaju pričaju da ih poznaju.”

Što se tiče Twittera, ist izvor tvrdi da na Miley niko ne može da utiče, pa čak ni Liam. “Njen Twitter nalog još uvek je aktivan i nema nameru da ga ugasi. Ako bi ga ipak obrisala, to bi bilo samo zato što ona to želi.” Da je sve u redu sa slavnim parom potvrđuju i slike koje vidite. Miley i Liam za vikend su uživali u druženju držeći se za ruke a glumica i pevačica je na Twitteru ostavila poruku: “Probudilo me je tooooooliko mnogo poljubaca. Volim moj život.”

Liam Hemsworth Miley-liam-0929127
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyFri 19 Oct 2012 - 6:06

Očekivano: Liam Hemsworth nimalo nije srećan zbog pesme Nicka Jonasa


Nick Jonas nedavno je predstavio svoju novu pesmu “Wedding Bells” u kojoj peva o propaloj vezi s Miley Cyrus i kako ga jako pogađa što se ona sad sprema na udaju za drugog muškarca.

U stihovima Nick između ostalog kaže: “Ona je rekla, možeš li da čuvaš tajnu/ Ceremonija je u junu/ Znam da je u žurbi ali toliko ga volim/ Nadam se da ćeš ga uskoro upoznati.” Da je tekst očigledno o Miley govori i stih koji pominje godišnjicu bivšeg para, koja je padala 11. juna: “Jer ako se sećaš naša godišnjica pada 11. noći u junu.”

Naravno, o kome govori pesma jasno je i Liamu, kojeg to nimalo ne raduje. “Liam nije previše uzbuđen zbog pesme i znam da mu se ne dopada”, prenosi jedan izvor za HollywoodLife. “Nije da mu se ne dopadaju kao izvođači ili tako nešto, samo ne voli pesmu i ne krivim ga zbog toga.” Sa druge strane, isti izvor napominje kako se Miley pesma navodno dopada, ali da ona i ne razmišlja o tome kome je zaista posvećena.

Liam Hemsworth SIPA_sipausa30079991_000074
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySat 20 Oct 2012 - 8:40

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyFri 28 Dec 2012 - 9:19

Spoiler:
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyWed 18 Sep 2013 - 9:05

Šta će reći Majli Sajrus: Liam Hemsvot flertovao sa meksičkom glumicom Eizom Gonzales!


Liam Hemsworth Eiza1

Dok Majli Sajrus osvaja svet svojim “tverkovanjem”, njen dragi Liam Hemsvort uživa u društvu seksepilne meksičke glumice. Proteklog vikenda, Liam je sa prijateljima bio u jednom klubu u Las Vegasu, ali je većinu večeri proveo u razgovou sa mladom Eizom Gonzales. Izvor blizak paru tvrdi da su oni samo nekoliko minuta razgovarali sami te da su celo veče proveli u društvu. Međutim, prema pisanjima stranih medija, Liam je celo veče flertovao sa Eizom te su zajedno napustili klub oko 2 sata posle ponoći.
Iako su nekoliko puta potvrdili da su prekinuli veridbu, Majli Sajrus i Liam Hemsvort su poslednji put viđeni zajedno krajem avgusta na premijeri njegovog filma “Paranoia” i potvrdili da su ponovo zajedno. Međutim, prema fotografijama nastalim u Las Vegasu može se zaključiti da popularni par ima novih problema u vezi.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyFri 20 Sep 2013 - 8:23

Eiza Gonzales i Liam Hemsvort viđeni kako se ljube!


Liam Hemsworth Eiza-liam2

Seksepilna meksička glumica i pevačica Eiza Gonzales protekli vikend provela je u Los Anđelesu. Ona je uslikana u društvu Liama Hemsvorta, bivšeg dečka Majli Sajrus. Kao što smo već pisali, njih dvoje su napustili diskoteku u 2 sata posle ponoći. Iako su izvori bliski Eizi i Liamu tvrdili da među njima nema ništa, fotografija govori drugačije. Eiza i Liam uslikani su kako se ljube u Los Anđelesu i time potvrdili da među njima ima nešto više od samo ćaskanja.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptyFri 15 Nov 2013 - 21:29

Liam Hemsworth ostavio Eizu Gonzalez, želi da se vrati Miley?


Liam Hemsworth Liam-Hemsworth-and-eiza-gonzalez-Kissing-day-after-Niley-breakup628

Liam Hemsworth navodno je ostavio meksičku glumicu Eizu Gonzalez jer je shvatio kako ga ona samo koristi da bi se proslavila u Americi.

Da zaista nije u vezi sa Eizom, Liam je priznao pre nekoliko dana u intervjuu, rekavši kako je sad singl. Međutim, kako prenose izvori, on se nada da će obnoviti vezu sa Miley Cyrus. “Liam i Miley su ponovo u kontaktu”, priča jedan insajder za HollywoodLife.com. “Oni su oprostili jedno drugome i čak planiraju da se nađu, verovatno za Dan zahvalnosti.” Navodno, Liam je čak saopštio Miley kako je raskio sa Eizom. “On je saznao kako je Eiza govorila paparacima gde će biti, samo kako bi ih oni slikali. Ona ga je koristila! Miley je naravno izuzetno srećna zbog toga. Ona mu je oprostila ali joj je na neki način i drago što ga je Eiza iskoristila. Možda je to bila lekcija koju je morao da nauči.”
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySat 25 Jan 2014 - 5:28

Kako mi je dago što je ostavio Miley jea 
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth EmptySat 25 Jan 2014 - 9:36

ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Kako mi je dago što je ostavio Miley jea 

Slažem see  thumbup thumbup :D jea
Back to top Go down
Sponsored content




Liam Hemsworth _
PostSubject: Re: Liam Hemsworth   Liam Hemsworth Empty

Back to top Go down
 

Liam Hemsworth

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije :: Glumci i glumice-