REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 The Carrie Diaries/Kerini dnevnici

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptySun 5 Aug 2012 - 14:56

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici Car_web_bnr_300x250
The Carrie Diaries

1984. godina i život za šesnaestogodišnjakinju Keri Bredšo nije lak. Pošto joj je majka umrla, Kerina sestra Dorit je buntovnija nego igad, a njihov otac Tom je prestravljen idejom da odjednom mora sam da brine o dveju tinejdžerki. Kerini prijatelji: sladak i slabašan Maus, smotana Megi i osetljiv Volt joj čine život srećnim, ali život u predgrađu Konektikata ne možeda joj skrene misli sa nevolja. Čak i dolazak novog zgodnog studenta sa razmene, Sebastijana, podseća Keri da je celo leto provela tugujući i da nije nastavila sa životom. Kada Tom pruži šansu Keri da stažira u pravnoj firmi na Menhetnu, ona prihava šansu. Kerine oči su uveliko otvorene pred glamurom i sjajem grada Njujorka - i kada upozna Larisu, urednika magazina "Intervju", inspiriše je kulturni krug i jedinstvene individue koje čine Larisin život. Kerini prijatelji i porodica možda imaju veliko mesto u njenom srcu, ali se prvi put zaljubljuje u najvažnije muškarca u svom životu - Menhetna.



PREMIJERA: 14. JANUAR 2013, THE CW


Last edited by Stefy on Mon 19 Nov 2012 - 9:26; edited 2 times in total
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptySun 5 Aug 2012 - 22:29


Kako 2012 , 2013 valjda ? xD
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptySun 5 Aug 2012 - 22:48

EJPRIL wrote:

Kako 2012 , 2013 valjda ? xD
Greška. xD
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyMon 6 Aug 2012 - 0:53


xD

Pogledaću čisto da vidim kako će ispasti . Baš me zanima kako će CW preneti duh 80 tih ovo na trailer - u mi bezveze izgleda .

Inače obožavam Sex i grad , i seriju i filmove . enamorado
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyMon 6 Aug 2012 - 5:47

EJPRIL wrote:

xD

Pogledaću čisto da vidim kako će ispasti . Baš me zanima kako će CW preneti duh 80 tih ovo na trailer - u mi bezveze izgleda .

Inače obožavam Sex i grad , i seriju i filmove . enamorado
Moja drugarica, koja me je navukla na "Štrebere", takođe obožava "Seks i grad". Mene nikada nije privlačila serija, gledao sam je sa vremena na vreme, ali mi se nije svidela toliko da je celu odgledam. Što se ovoga tiče, hteo sam da pogledam misleći da je rimejk "Seks i grada" samo u tinejdžerskoj varijanti, ali kada sam pročitao da je zapravo prequel (ne nastavak, već ono što se desilo pre serije), odustao sam zato što smatram da je bolje prvo odgledati seriju i filmove, pa onda ovo, a nešto mi se ne da. Od CW-evih mi "Arrow" deluje najinteresantnije i to ću najverovatnije da gledam.
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyMon 6 Aug 2012 - 9:55


Pa Stefy " Seks i grad " je skroz ženska serija . Muškarci tu služe samo za jednu stvar haha . Ne čudi me što ti se nije dopalo . xD
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyMon 6 Aug 2012 - 12:40

EJPRIL wrote:

Pa Stefy " Seks i grad " je skroz ženska serija . Muškarci tu služe samo za jednu stvar haha . Ne čudi me što ti se nije dopalo . xD
Da, znam, verovatno to i jeste razlog. Doduše, ima i muškaraca koji gledaju tu seriju. U svakom slučaju, ovo ću najverovatnije da zaobiđem. Drugarica je preneražena kada je čula da se ovo snima. xD
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyMon 13 Aug 2012 - 22:08

Spoiler:
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyMon 19 Nov 2012 - 9:26

Premijera serije je 14.1.2013. god.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyFri 14 Dec 2012 - 8:57

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici Showposter
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyFri 14 Dec 2012 - 9:00

Quote :
ULOGE:

Carrie Bradshaw (AnnaSophia Robb)
Sebastian Kydd (Austin Butler)
Donna LaDonna (Chloe Bridges)
Walt Reynolds (Brendan Dooling)
Maggie (Katie Findlay)
Jill Thompson (Ellen Wong)
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyFri 21 Dec 2012 - 21:30

AnnaSophia Robb trades in couture for a winter-appropriate coat Tuesday as she steps into the shoes – er, boots – of Carrie Bradshaw on the N.Y.C. set of The Carrie Diaries.

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici Annasophia-robb-435
Back to top Go down
MISA
TVNovele Dizajner
TVNovele Dizajner
MISA

Broj postova : 1894
Lokacija : Mystic Falls & New Orleans

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptySun 23 Dec 2012 - 4:10

Seks i grad2.
Možda pogledam.
Back to top Go down
http://fashion-teens.net
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyWed 6 Feb 2013 - 3:02

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici Cats
Back to top Go down
Stefy
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Stefy

Broj postova : 7872
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici EmptyThu 25 Jul 2013 - 3:19

Back to top Go down
Sponsored content




The Carrie Diaries/Kerini dnevnici _
PostSubject: Re: The Carrie Diaries/Kerini dnevnici   The Carrie Diaries/Kerini dnevnici Empty

Back to top Go down
 

The Carrie Diaries/Kerini dnevnici

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-