REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Passione / Strasti

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Passione / Strasti _
PostSubject: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyTue 19 Jun 2012 - 7:42

PASSIONE (STRASTI)
SVAKOG DANA U 18:30 NA ATALAS TV-U!


Passione / Strasti 449px-Passione_%28Strasti%29

Passione (Strasti) je brazilska telenovela, produkcijske kuće Rede Globo, snimana 2010.

Passione je dobitnica nagrade Silver Trophy za najbolju dramsku seriju na festivalu International Drama Awards u Seulu.


Sinopsis:

55 godina pre početka priče, mlada devojka Elizabet, trudna sa drugim muškarcem, upoznala je i udala se za Euženija Gouveju, bogatog preduzetnika. Euženio je na početku odlučio da prizna Beteinog sina kao svog. Njih dvoje kasnije dobijaju sinove Saula, Žersona i kćerku Melinu.

Čitav svoj život, Bete je verovala kako je njen sin preminuo nedugo nakon porođaja, ali joj Euženio na samrti priznaje kako nije mogao da podnese ideju da će odgajati dete drugog muškarca, pa je lažirao detetovu smrt. To dete je usvojio italijanski bračni par i mali je odrastao kao Antonio Matoli. Danas, Antonio (poznatiji kao Toto) živi u regionu Toskane zajedno sa svojom starijom sestrom Žemom i četvoro dece: sinovima Adamom, Anjelom, Alfredom i ćerkom Agostinom.

Nakon zapanjujućeg otkrića, Euženio otkriva kako će nakon njegove smrti Antoniju pripasti polovina njegovog nasledstva. Klara - ambiciozna devojka koja se pretvara kao medicinska sestra u Euženijevoj kući načuje razgovor i zajedno sa svojim ljubavnikom Fredom započinje opaki plan krađe porodičnog bogatstva. Dok Bete pokušava da pronađe izgubljenog sina i pobrine se za firmu Gouveja, Klara i Fred otputuju u Italiju spremni da prevare porodicu Matoli. Klara zavede Totoa koji ne izdrži pred čarima lepe žene i zaljubi se u nju. Zahvaljujući tome, Klara i Fred nagovore Antonija da potpiše punomoć koja daje moć Fredu da postane Antonijev predstavnik u firmi Gouveja.

Antonijeva ćerka Agostina je u potrazi za izgubljenim mužem Berilom koji ju je pre tri godine ostavio u Italiji sa sinom Dinom kako bi svojoj porodici pružio bolji život. Berilo je danas muž bogatašice Žesike, ćerke vlasnika reciklaške kompanije, Olava da Silve.

Anjelo u Brazilu upoznaje Stelu Gouveju, Saulovu ženu i nimfomanku. Iako se Stela upušta u seksualne odnose sa mlađim muškarcima na jednu noć, Anjelo je prvi muškarac prema kojem je osetila strast.

Tu je i ljubavni trougao koji čine Dijana, Mauro i Žerson. Dijana je studentkinja novinarstva koja se zaljubi u Maura Santarema, ali nakon par nedelja zabavljanja uda se za njegovog najboljeg prijatelja Žersona. Trougao postaje četvorougao kada se u grad vrati i modna stilistkinja Melina Gouveja, Žersonova sestra, koja je od tinejdžerskih dana zaljubljena u Maura.

Tvorac: Silvio de Abreu
Scenarista: Seržio Markez
Režiser: Denise Saraseni
Uloge: Rejnaldo Đanekini
Marijana Šimenes
Toni Ramos
Fernando Montenegro
Broj epizoda: 160 po 45 minuta
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyTue 19 Jun 2012 - 7:45

Pogledao sam prve dve epizode. Odlično, odlično, odlično! Beti je super lik. Baš sam se iznenadio da joj dete nije mrtvo. Deda ostavio testament. Ona ''medicinska sestra'' Klara ima baš dobru ulogu, kao i onaj Fredi (koliko sam shvatio, oni su glavni ovde). Dajana je slatka. Nisam siguran kako se zovu mama i tata od one što se udala za italijana, ali su toliko smešni. Još plus kada je počela da se porađa na sred venčanja. A tek kada je dete nazvano po dedi... Klara se dobro snašla, ali će sada Beti da okrvi služavku, baš mi je žao... Malo mi je problem što nisam popamtio sve likove, ali ću valjda vremenom naučiti kako se ko zove... Sve u svemu, čekam treću epizodu. Nisam siguran koliko ću redovno pratiti, jer termin nije baš odgovarajući za letnje dane, ali ću se truditi da budem u toku sa dešavanjima u seriji.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyTue 19 Jun 2012 - 20:43

i ja sam gledala,od ponedeljka mi ubacili atlas tv.pratiću celu seriju ako operater ne izbaci kanal iz ponude.Obožavam brazilske serije.Ima li reprizu,možda je povoljniji termin za reprizu?
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyTue 19 Jun 2012 - 21:02

Ima oko 00:00, ako to smatraš povoljnijim terminom.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyTue 19 Jun 2012 - 23:51

naravno da nisam mislila,jer nije povoljan oko ponoći,mislila sam na reprizu oko podneva recimo.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyWed 20 Jun 2012 - 1:29

Na žalost, nema.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyWed 20 Jun 2012 - 7:05

Odgledao treću i četvrtu epizodu.
Sve bolje i bolje. Klara i Fredi su već počeli da se svađaju oko sitnica. Beti izbacila onu služavku ni krivu ni dužnu. Klara sve opasnija. Beti dobila mesto predsednika, baš mi je drago, ali izgleda da će ovaj da joj ga preuzme... Fredi i Klara došli u Italiju. Biće interesantno.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyWed 20 Jun 2012 - 19:42

meni su smešni roditelji one Žesike i njen ujak.I ona što juri Danila.Tek će da se razradi,brazilske serije imaju puno likova,pa dok sve upamtimo.Žerson mi je nekako sumnjiv,sigurno nešto krije.Pa i ovaj termin nije loš.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyWed 20 Jun 2012 - 21:34

LadyEstrella wrote:
brazilske serije imaju puno likova,pa dok sve upamtimo.

Joj, to jeste... bas ih ima puno...
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptyThu 21 Jun 2012 - 19:53

polako počinjem da ih sve pamtim i da znam ko je ko,onaj poštar Mimi je baš ispao bezobrazan što je krio pisma,ali ipak ne bi to sprečilo Berila da bude sa Žesikom.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptySat 23 Jun 2012 - 21:34

i juče je bilo,al nisam znala pa sam videla tek odjavnu špicu.Ne znam da li ima danas,proveriću za svaki slučaj.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti EmptySat 14 Jul 2012 - 3:26

Do sad je bilo i vikendom po dve epizode,a petkom jedna.Fredi je konačno raskrinkan,a Klara se udala za Totoa,tek će biti zanimljivo.
Back to top Go down
Sponsored content




Passione / Strasti _
PostSubject: Re: Passione / Strasti   Passione / Strasti Empty

Back to top Go down
 

Passione / Strasti

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Druge telenovele i serije :: Brazilske telenovele :: Passione / Strasti-