REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Novosti - Dulce Maria

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next
AuthorMessage
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySat 4 Jan 2014 - 1:39

Dulce Maria najavljuje: Spot za “Antes Que Ver el So” stiže 20. januara!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce Maria čestitala je novu godinu svojim fanovima na tviteru a istovremeno i najavila pojavljivanje svog novog spota.

“Srećna 2014! Želim vam mnogo lepih momenata, zdravlja, uspeha, ljubavi i mira. Šaljem vam veliki zagrljaj icon smile Dulce Maria najavljuje: Spot za Antes Que Ver el So stiže 20. januara! ”, napisala je ona. Dulce je takođe najavila i kako će se njen spot za pesmu “Antes Que Ver el So” pojaviti 20. januara, a objavila je i kako izgleda naslovnica časopisa Blur za čije je januarsko izdanje uradila editorijal.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySat 4 Jan 2014 - 1:40

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyThu 9 Jan 2014 - 8:07

Novo: duet Dulce Maríje & brazilske pjevačice Manu Gavassi.

Cantora mexicana Dulce María lança dueto com Manu Gavassi

"Antes Que Ver El Sol" - Dulce Maria feat. Manu Gavassi (Audio)


Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyThu 9 Jan 2014 - 23:12

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyWed 15 Jan 2014 - 5:40

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyFri 17 Jan 2014 - 4:32

Dulse Marija: Bez “hemije” nema prave ljubavi!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Vatrena crvenokosa devojčica na sceni je, verovali ili ne, već 23 godine! Karijeru je započela kao petogodišnja devojčica a svetsku popularnost stekla je ulogom Roberte u kultnoj seriji „Rebelde“ u kojoj je, u okviru benda RBD pokazala i svoj muzički talenat. „Buntovnici“ su se odavno razišli, no, Dulse Marija i dalje radi punom parom a popularnosti joj nipošto ne manjka što potvrđuje i činjenica da na Tviteru ima skoro pet miliona pratilaca! Telenovele su joj u drugom planu, trenutno je okupirana filmom i, naravno, muzikom. Nakon uspeha prvog samostalnog albuma „Extranjera“ početkom ove godine izlazi joj novi CD u koji je uložila ogroman trud i oprobala se kao autor većine pesama. Nedavno je snimila spot za numeru „Antes que ver el sol“, koji čija se premijera očekuje ovih dana.

Kakva je situacija na ljubavnom planu?
Ne volim da pričam o privatnom životu, ali nisam rekla da nemam momka!

Opišite nam svog idealnog muškarca.
Hemija je prvi preduslov, bez toga nema ljubavi. Moj princ mora da bude individualac, veran, da me voli takvu kakva jesam, sa svim vrlinama i manama, da vodi računa o mojim potrebama, da me podržava i ima razumevanja za moj posao. I, zašto da ne, da me obasipa sitnim znacima pažnje!

Planirate li udaju i porodicu?
Naravno, volela bih da se udam jednog dana. Ne znam kada će to biti, niti koliko ću dece imati, ali priželjkujem da postanem mama barem jedne devojčice.


Nastavak intervjua možete pročitati u najnovijem broju TV Novela!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyWed 22 Jan 2014 - 10:49

Dulce Maria: Ne želim da se RBD ponovo okupi!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Svake godine fanovi se nadaju povratku grupe RBD. Poslednji put oni su zajedno nastupali 2008, a naredne godine objavljen je oproštajni album. Ipak, ako pitate Dulce Mariu, to je poslednje što ćemo čuti od njih.

Uspeh grupe RBD ne može se poreći, ali Dulce Maria smatra da ponovno okupljanje nije dobra ideja za njenu karijeru. “To je bilo predivno iskustvo, nema sumnje. Ali to nije bio naš projekat. Mi smo pevali pesme, ali to nije bilo naše”, rekla je ona u jednom intervjuu prisećajući se tog perioda svoje karijere.
Ona je dodala i da joj više odgovara da radi na svojoj solo karijeri: “Na mojim koncertima nema 100.000 ljudi. Ali je to nešto što je moje, moj lični projekat”, rekla je Dulce.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySat 25 Jan 2014 - 23:28

Facebook
4.388.595 likes


Twitter
4.750.000 followers
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySun 2 Feb 2014 - 3:45

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySun 9 Feb 2014 - 8:58

Dulce Maria: “Sin fronteras” je mnogo kompletniji album od “Extranjera”


[You must be registered and logged in to see this image.]


Dulce Maria odlučna je u nameri da novim albumom pokaže kako je samostalan izvođač koji se ne oslanja na slavu stečenu u RBDu.

Album “Sin fronteras” drugi je u njenoj karijeri već je privukao pažnju zbog pevačicine saradnja sa Julionom Alvarezom na singlu “Lagrimas”. Dulce ističe kako je ponosna na činjenicu da ovog puta sarađuje s brojnim muzičarima jer veruje da na taj način album postaje bogatiji i raznovrsniji. “Mislim da je ovo mnogo kompletniji album a pola pesama napisala sam ja. Ova ploča je raznovrsna jer je u njoj esencija Meksika ali i drugih zemalja poput Španije u kojoj sam snimila polovinu pesama”, priča ona.

Ona kaže kako je prošli album s razlogom nazvala “Extranjera” (Stranac) jer se ako osećala u RBDu. “U jednom trenutku nisam ni znala ko sam ili šta želim, bila sam kao stranac. Međutim, novi album donosi uticaje iz raznih zemalja, saradnje i fuziju raznih žanrova. Znala sam kako ću morati da uklonim mnoge granice da bih dobila ono što želim”, priča Dulce Maria Da li će uspeti u tome znaćemo kad se album pojavi u aprilu!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyMon 10 Feb 2014 - 2:58

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyMon 10 Feb 2014 - 2:59

[You must be registered and logged in to see this link.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyWed 12 Feb 2014 - 3:15

Dulse Maria objavila spot za pesmu “Antes Que Ver El Sol”!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Nešto više od mesec dana nakon što je najavila singl i objavila za njega video sa stihovima, jedna od najpopularnijih zvezda latino scene Dulse Maria objavila je i pravi spot za pesmu “Antes Que Ver El Sol”. Pevačica se vraća na scenu svojim novim albumom koji izlazi u aprilu, a ova numera definitivno je dobra najava za njega!

Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyFri 14 Feb 2014 - 22:06

Dulse Maria piše nastavak knjige “Dulce amagro”!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dobre vesti za sve fanove Dulse Marie! Popularna pevačica otkrila je da postoji mogućnost da se ponovo oproba kao pisac i da njena knjiga “Dulce amagro” dobije i svoj nastavak.
Nekadašnja članica grupe “RBD” nakon uspeha svog prvog izdanja, koje je objavljeno 2008. godine, razmišlja o tome da napiše i drugi deo. “Knjiga je objavljena u Sloveniji, Brazilu i Venecueli što je bilo veliko iznenađenje, jer smo planirali da je objavimo samo u Meksiku. Tako da sada pregledam beleške i pisanja koji tada nisu ušle u izdanje, kako bih napravila novi tekst”, rekla je ona medijima.
“To su stvari o kojima razmišljam, koje osećam i koje želim da podelim sa onima koji me prate u mom životu, i sa kojima delim iste probleme”, dodaje pevačica koja trenutno promoviše svoj novi singl “Antes Que Ver El Sol”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyThu 13 Mar 2014 - 5:22



Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyFri 14 Mar 2014 - 3:54

#INFO @DulceMaria llego a 200 mil seguidores en su Instagram.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyFri 21 Mar 2014 - 8:14

Dulse Maria: Nedostaje mi RBD!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Sjajna Dulse Maria ove dane provodi u Brazilu a u intervjuu za jedan lokalni časopis ona je govorila o svojoj karijeri ali i tome šta se dešava s RBD-om. Dulse kaže kaže kako će se narednih meseci posvetiti samo promociji svog novog albuma koji izlazi u aprilu i da trenutno nema nameru da se vraća snimanju serijala. Evo i šta je ona rekla u intervjuu.

Da li je istina da planiraš nastavak knjige “Dulce Amargo”?
Vidim mogućnost da izdamo digitalnu verziju knjige, ali još uvek ništa nismo odlučili. Pomalo pričamo. Uradili bismo reprint s novim materijalom, poezijom koju sam pisala kao dete, novim ilustracijama…

Da li želiš da se više posvetiš pisanju i možda napišeš neku fiktivnu priču?
Ne. Barem ne za sad. Sve o čemu pišem jeste ono o čemu mislim i što osećam.

“Sin Fronteras” album uskoro stiže u prodaju. Kako bi ga opisala?
To je mnogo riskantniji album. U njemu su spojeni razni žanrovi a tu i su i brojne saradnje sa sjajnim umetnicima.

Kako opisuješ svoju trenutnu situaciju?
Fokusirana sam i imam velika očekivanja!

Da li ti nedostaje RBD?
Naravno! Imam jako lepa sećanja na taj period.

Da li si u kontaktu s bivšim članovima benda?
Da, sa svima. Kad god je to moguće mi razmenimo poruke i pričamo preko tvitera. Teško nam je da se nađemo jer svako radi na svojim projektima.

Šta je potrebno da bi neko osvojio tvoje srce?
Morate me voleti jako. Morate biti i verni i posebni.

Da li sanjaš o udaji?
Volela bih to, ali ne sad.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySat 22 Mar 2014 - 9:28

Dulce Maria potvrđuje: Počelo je snimanje dokumentarca o RBD!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Kako vreme prolazi tako se interesovanje za ponovno okupljanje grupe RBD povećava, o čemu je Dulce Maria rado govorila za jedan brazilski tokšou.

Dulce ističe kako jako voli svoje prijatelje iz serije i grupe i da joj smeta to što se oni retko viđaju. “Teško mi je to što ne mogu da ih vidim. Sve mi nedostaje! Čuvam te uspomene, te godine su bile vrlo posebne.” Ona ipak dodaje kako su svi članovi grupe u kontaktu makar preko društvenih mreža. “Kad god je moguće ja ih pozovem ili se čujemo preko tvitera”, objašnjava ona. Dok se grupa ponovo ne okupi, fanovi će makar moći da uživaju u najavljenom dokumentarcu, čije snimanje je po rečima pevačice i glumice u toku. “Da, definitivno se radi na tome, ali još ne znam kako sve izgleda”, priča Dulce Maria.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyFri 28 Mar 2014 - 4:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

Groznica bikinija već je krenula. Prolazivši kroz Puerto Valjartu, Dulse Marija iskoristila je lepo vreme za uživanje na plaži. Ona je iznenadila svojih 230.000 pratioca na Instagramu seksi fotografijama u bikiniju. Dulse je pokazala vitku liniju u bikiniju, a u krupni plan izbacila je bujni dekolte. Ovom selfi fotografijom bivša članica RBD-a poslala je poljubac fanovima, ali i “hejterima”, barem je to “rekla” njena kapa: “Volim hejtere”.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyFri 11 Apr 2014 - 2:45

“Sin fronteras”: Dulse Marija objavila novi album


[You must be registered and logged in to see this image.]

Pevačica Dulse Marija objavila je novi album “Sin fronteras” kojim nastavlja svoju muzičku karijeru.

Ona je u razgovoru sa novinarima otkrila da je polovina pesama na novom disku njena, a drugi deo uradio je kompozitor Koti Sorokin.

U narednom periodu bivša članica grupe RBD biće zauzeta promotivnim aktivnostima, družiće se sa fanovima i potpisivaće albume. “Sada je disk i zvanično pušten u prodaju, madfa postoji već nekoliko dana u digitalnoj formi, na iTunes-u. Zadovoljna sam jer je u Brazilu jako dobro prihvaćena pesma ‘Cementerio de corazones’, asli moram da kažem da sve pesme imaju nešto po čemu su interesantne”, rekla je Dulse Marija.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyMon 2 Jun 2014 - 0:31

U kadi: Dulse Marija bez trunke šminke


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dvadesetosmogodišnja glumica i pevačica Dulse Marija deli sa svojim fanovima na Instagramu različite momente iz svog života, a nije propustila ni da pokaže kako se priprema za toplu kupku.

Ona je podelila kolaž fotografiju na kojoj je u kadi i nema ni trunku šminke, a fanovi su joj svakako rekli da je savršena i da izgleda prelepo.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptyThu 5 Jun 2014 - 3:21

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šerlin je prethodnog vikenda iznenadila fanove i sledbenike na društvenim mrežama starom fotografijom. Glumica se prisetila kako se nakada zabavljala sa svjim najboljim drugaricama Danom Paolom, Zorajdom Gomez i Dulse Marijom. Baš su ludovale zajedno!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySun 29 Jun 2014 - 8:10

La cantante acudió a una firma de autógrafos en Lomas verdes, en el Estado de México, con este moderno pantalón negro con detalles dorados en la cintura, botines de tacón del mismo color y un top de tirantes. La intérprete escogió como complementos un brazalete rígido en tonos metálicos, un collar fino de abalorios y aretes largos color turquesa.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySun 29 Jun 2014 - 8:12

Glumačka karijera u drugom planu: Dulce María biće sudija u novom talent šouu!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Dulce María potvrdila je da će biti jedan od sudija talent šoua “Va Por Ti”, koji će se emitovati na televizijskoj stanici Univisión!

Dvadesetosmogodišnja pevačica i glumica otkrila je to u nedavnom intervjuu, i ispričala da je dobila još nekoliko veoma zanimljivih poslovnih ponuda od drugih televizijskih stanica. Tako su joj nudili da snimi novu telenovelu sa Pedrom Damiánon, kao i unosan ugovor od TV kuće Telemundo. Ipak, ona se odlučila za ovaj talent šou jer to ima veze sa muzikom. “To je super jer na kraju krajeva, emisija ima veze sa svim onim što me zanima, a to je muzika, i nadam se da će naredne godine stići novi projekti”, rekla je ona.
Dulce María je na ovaj način stavila svoju muzičku karijeru na vrh liste svojih prioriteta. Poslednji put se na malim ekranima pojavila u “Mentir Para Vivir”, gde je bila specijalan gost u dvadesetak epizoda. Zvezda serije “Rebelde” u poslednje vreme veoma je posvećena pevanju i dosta truda je uložila u svoj poslednji album, te trenutno nije zainteresovana za snimanje serija. Ipak, ona kaže da to ne znači da se potpuno odrekla glumačke karijere, sve dok su uloge koje joj se nude na neki način povezane sa muzikom. “Ako se pojavi neki zanimljiv angažman, volela bih to da uradim naredne godine. Dobila sam dosta ponuda, ne za telenovele već za mjuzikle. Ova godina biće posvećena muzici. Celu karijeru sam napravila na Televisi, ali sve dolazi u svoje vreme. Uskoro ću objaviti treći singl, a snimićemo i spot kad se završi Svetsko prvenstvo”, otkrila je ona.
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 EmptySat 19 Jul 2014 - 1:47

Belinda, Dulce María y Eiza González entre los nominados a los MTV Millennial


[You must be registered and logged in to see this image.]


Belinda, Dulce María y Eiza González se encuentran entre los artistas y personalidades nominados a los MTV Millenial Awards, galardones creados por la versión latinoamericana de la famosa cadena de TV para premiar a lo mejor y más sonado de la cultura pop y el mundo digital.

Al frente de la lista divulgada el lunes a través de las redes sociales se encuentran con tres nominaciones cada uno el vampiro de The Vampire Dairies, Ian Somerhalder, el cantante colombiano Maluma y la vloggera mexicana Yuya.

De cerca le siguen, con dos nominaciones cada uno, Belinda, Brenda Asnicar, Dulce María, Eiza González, el vlogger Juan Pablo Jaramillo, Harry Styles, Miley Cyrus y Zoé.

En su segunda edición, los Millennials premiarán al mayor infortunio de sus celebridades favoritas en "#EpicFail del año"; al vídeo más cómico que compartieron durante el año en "Vídeo viral del año"; a su tuitero favorito; a las estrellas latinas y globales que causan adicción en Instagram; al "Millennial + Hot"; y a la "Millennial + Sexy", entre otras categorías.

La premiación se llevará a cabo el 12 de agosto en el Pepsi Center de Ciudad de México.
Back to top Go down
Sponsored content




Novosti - Dulce Maria - Page 25 _
PostSubject: Re: Novosti - Dulce Maria   Novosti - Dulce Maria - Page 25 Empty

Back to top Go down
 

Novosti - Dulce Maria

View previous topic View next topic Back to top 
Page 25 of 26Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Dulce Maria-