REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Andja*
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Andja*

Broj postova : 391
Godina : 34

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyMon 16 Apr 2012 - 4:58

Evo ja cu otvoriti temu, posto LadyEstrella ne moze.
Ovde mozete potpisati peticiju za pustanje latino serija na RTV Pink.

http://www.peticije24.com/hocemo_da_rtv_pink_ponovo_pusta_latino_serije_u_terminu_17h_i_18h
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyMon 16 Apr 2012 - 19:39

Hvala, Andja,ja sam odavno potpisala,potpišite svi koji volite latino serije,možda će nešto da znače naši potpisi.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyTue 17 Apr 2012 - 8:53

potpisala, mada (nazalost) ne verujem da ce biti neke vajde od ovoga.
Back to top Go down
Filip96
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
Filip96

Broj postova : 151
Godina : 28
Fan-gif : STELENA

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyTue 17 Apr 2012 - 9:19

Mozemo li kako da potpisemo prvoj oni bi nas mozda vise ispostovali :D
Back to top Go down
http://losprotegidos.forumsr.com
arija*
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
avatar

Broj postova : 2770
Godina : 30
Lokacija : Acapulco <3

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyTue 17 Apr 2012 - 10:17

juce sam potpisala.... :) nadam se da ce nesto da znace nasi potpisi i da konacno gledamo LATINO SERIJE od 17h do 18h.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyTue 17 Apr 2012 - 18:50

Nisam baš sigurna za prvu da bi nas ispoštovala,al nema veze,dajte da što više glasamo za ovo,mi što volimo latino serije,možda i bude nešto od toga.
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyFri 20 Apr 2012 - 2:27

Nije valjda da niko više neće da potpiše!?Zar niko više ne želi ponovo latino serije na našim malim ekranima!?Ok.ako je tako,onda sam bila u pravu od kako sam došla na ovaj forum. :(
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyFri 20 Apr 2012 - 5:04


Dragana ja jedino mogu da ti kažem da si ti u nekom čudnom filmu xD ja ne znam šta ti očekuješ od ovog foruma mi ne odlučujemo o tome šta će se puštati na televiziji i da li će neko potpisivati peticije itd
forum nema veze sa tim kao što nemaju ni drugi forumi

većina članova gleda ono što ima na tv-u i to i komentariše dal se to sviđa ne sviđa kvalitetno ili ne je nebitno ( ko prizna prizna zna se da je tako xD ) zavisi od termina,dosade pomodarstva možda kao što je i pre bilo sa latino serijama


ako ti Dragana voliš toliko tvnovele imaš internet pa gledaj ima i članova koji gledaju na internetu pa komentariši sa njima
eto na primer meni baš treba društvo u podforumu Abismo de pasion xD
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyFri 20 Apr 2012 - 6:39

Nisam ja iz nijednog filma,Kaća,a ti kad izadješ iz puberteta videćeš u kom si filmu.Neko je ovde rekao da nije isto gledati na netu ili na tv.i ja se slažem s tim.Ali ne radi se samo o tome,al ti to ne shvataš,još si mala.Razumem ja to.Nemam više nameru da često budem ovde,niti da pišem postove.Gledajte šta hoćete na netu,pišite šta hoćete,prijavite se u Sultanovo carstvo ili u onaj drugi rialiti,vaša stvar.Vi modovi i admini što zamišljate da ste neka vlast ionako imate prava da pišete šta hoćete,drugi nemaju.POZZZ
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink EmptyFri 20 Apr 2012 - 9:20

Quote :
Nisam ja iz nijednog filma,Kaća,a ti kad izadješ iz puberteta videćeš u kom si filmu.

Ti bi mogla prvo malo da se informišeš za šta forumi služe,niko ti nije kriv što nemaš istomišljenike i što to ponavljaš u svakom drugom postu..pa sad ti vidi ko izlazi iz puberteta a ko ulazi xD


Quote :
Ali ne radi se samo o tome,al ti to ne shvataš,još si mala.Razumem ja to
shvatam ja to verovala ti ili ne xD al ti nikako da ukapiraš da ovo nije mesto za takve diskusije :)



Quote :
Vi modovi i admini što zamišljate da ste neka vlast ionako imate prava da pišete šta hoćete,drugi nemaju

aha,da sve je baš tako hahaha Ijo jel tebi neko nešto zabranio? svi su ti lepo odgovorili to što ti znaš samo za tvoj nos je tvoj problem
Back to top Go down
Sponsored content




Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink _
PostSubject: Re: Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink   Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink Empty

Back to top Go down
 

Peticija za pustanje Latino serija na RTV Pink

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Ostale teme :: Zanimljivosti iz telenovela i serija-