REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 ,,Vojna akademija''

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


,,Vojna akademija'' _
PostSubject: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyFri 27 Jan 2012 - 14:28

Subotom, od 28. januara, na Prvom programu RTS-a, u 20:05 časova, premijerno će se prikazivati šesnaest epizoda nove domaće igrane televizijske serije "Vojna akademija".



Neočekivana tema, obrađena od strane scenariste Gordana Mihića, otvorila je, uz maestralnu režiju Dejana Zečevića, čitav jedan, do sada u sebe zatvoren svet, u kome vladaju mladost, duhovna snaga, muka i znoj iz kojih se rađa čast dužnosti i žrtvovanja. Priča prati nekoliko ličnih sudbina kadeta i kadetkinja od prve radosne vesti da su primljeni na studije Vojne akademije, preko sudara sa realnošću vojničkog života, do uspostavljanja ravnoteže između napora i ljubavi njihovih mladih života.

U Prvoj epizodi maturanti dobijaju obaveštenja da su primljeni na studije na Vojnoj akademiji. Glavni likovi su nekoliko budućih kadetkinja i kadeta čiji se život iznenada menja ovom, za većinu njih, radosnom vešću. Tu su i njihovi roditelji, iz različitih socijalnih okruženja i iz raznih delova Srbije, koji različito i reaguju na profesionalni izbor svoje dece - od grotesknog ushićenja, do tihog negodovanja, zavisno od mnogih klišea i predrasuda koji postoje nasleđeni iz prethodnih vremena...


Tako devojka Zimče (Tijana Pečenčić), četvrta ćerka u porodici, biva ispraćena uz glasnu muziku i pucanje, dok Ris (Radovan Vujović) odlazi u "novi život" bez prave podrške, ranjen neverstvom dugogodišnje devojke...

Tu su i Klisura Mirko (Ivan Mihailović), iz romske porodice, omiljen i izuzetan mladić, čiji roditelji su ushićeni da im sin postane pilot, jer u svom zadatom životu se "trude" - u gradskoj čistoći i sa sekundarnim sirovinama; zatim Stošić (Bojan Perić), bogati sin razvedenih roditelja koji se teško da "uvojničiti"; takođe i Džaković (Branko Janković), Šašvari (Dragana Dabović), itd.

Svi oni dolaze, ovako ili onako ispraćeni i javljaju se na portirnicu Vojne akademije. Ulaze kroz vrata, dirljivo i duhovito predstavljeni, da unutra započnu svoj nepoznati novi život...
Već se prva epizoda odlikuje izuzetnim humorom i snažnim emocijama, koji će se razvijati u daljem toku bogate radnje.


Pored likova mladih kadeta, predstavljeni su kao zanimljivi i jedinstveni ljudi i njihove starešine koje igraju naši poznati glumci: Ljubomir Bandović, Branislav Lečić (koji glumi načelnika Vojne akademije), Nebojša Milovanović, Miloš Timotijević i dr.

U šarolikim ulogama roditelja kadeta pojavljuju se: Olga Odalović, Voja Brajović, Ivana Mihić, Dara Džokić, Mladen Nelević, Feđa Stojanović i dr.

Autorski tim:
Direktor fotografije Zoran Petrović i Nebojša Bašić, scenograf Zorana Petrov, montažer Marko Glušac, kostimograf Lana Pavlović, urednik Mirjana Lazić Romčević.

,,Vojna akademija'' Polaganje%20zakletve%20-%20kadeti,,Vojna akademija'' Polaganje%20zakletve%20-%20kadetkinje,,Vojna akademija'' Ines%20Sasivari



Ne verujem da ću gledati.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 29 Jan 2012 - 7:28

gledala sam sinoc nesto malo, izgleda mi zanimljivo thumbup
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : ,,Vojna akademija'' Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyTue 31 Jan 2012 - 22:19

Gledala sam prvu epizodu,nije losa...

Radovan Vujovic ah... :padam u nesvest:
Hvala Bogu da se on pojavio na tv - u ,
posle filma "Sejtanov ratnik",non - stop je glumio u pozoristu,
ali konacno se nasao neko pametan i pozvao ga da glumi u seriji :) thumbup
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 8:45

serija je blago receno VRH! thumbup thumbup skidamkapu
Mnoogooo, alii mnoooogooo mi se dopada :) nesto drugacije, i jako lepo iznenadjenje od nasih da snime ovako DOBRU seriju thumbup
inace omiljeni lik mi je STOSIC xD pored toga sto je odlican lik izgleda prelepoo enamorado enamorado

,,Vojna akademija'' 402560_303598786354507_285728251474894_826155_858912080_n,,Vojna akademija'' 403077_308488749198844_285728251474894_837551_639582142_n

:padam u nesvest: :padam u nesvest: :padam u nesvest:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 10:06


i ja pratim,dobra je
nisam gledala prvu al gledala sam drugu i treću epku
slažem se Jovana,Stošić je najbolji baja
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 11:56

Ja sam malo pogledao...Deluje interesantno. Ako budem u to vreme imao vremena i ne budem gledao nešto drugo, gledaću.
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 12:54

Odlicna serija thumbup
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 12:56

Од сутра па до среде у 16ч на првом програму РТС-а поново се емитују прве три епизоде због великог интересовања гледалаца који су пропустили почетак серије :)

Quote :
slažem se Jovana,Stošić je najbolji baja

definitivnooo! enamorado oborio me s nogu :padam u nesvest:
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 13:05

Ooooo ovo se ne propusta bravo
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 13:07

Ja sam odgledala sve tri epizode, al' opet cu :D
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 12 Feb 2012 - 13:10

I ja sam gledala i opet cu :D
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyMon 13 Feb 2012 - 3:16

Serija je extra! thumbup
Nisam pogledala u subotu, ali ima repriza pa ću gledati ^___^
Baš mi se dopada, napokon nešto naše, normalno, da nije režirao Zdravko Šotra, bez Slobode Mićalović i Ivana Bosiljčića. (:
I da, slažem se sa vama, Stošić je prelep. :padam u nesvest:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyMon 13 Feb 2012 - 12:19

Quote :
bez Slobode Mićalović i Ivana Bosiljčića. (:

majke mi! smorili su -.-'


ovo je SAVRSENSTVO! enamorado ,,Vojna akademija'' 420316357072030977235100 UMIREM :padam u nesvest: :padam u nesvest: :padam u nesvest:
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyTue 14 Feb 2012 - 12:06


tako je dobar :padam u nesvest:

a muva onu doktorku Gotovušu xD

i kad su gledali sex i grad a on kaže: posle mesec dana sa ovim našim međedima,ove tetke su super hahaha
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyTue 14 Feb 2012 - 13:12

muvao je i dobio ono sto je hteo xD
hahahaha daa najjace kad je to rekao hahaha hahaha
a dobro je bilo i ovo: ""Gospodine pukovnice mogu li da vas pitam nesto.Posto ja slabo stojim sa geografijom,da li Valjevo izlazi na more posto mi stalno jedemo ribu i to morsku" hahaha hahaha hahaha
KRALJ enamorado
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyWed 15 Feb 2012 - 4:18

Mislio sam da ne gledam... Ali,svi je hvale! Ipak cu pogledati kad budem imao vremena prve tri epizode.
Back to top Go down
Elisabetta
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Elisabetta

Broj postova : 7677
Godina : 32
Fan-gif : ,,Vojna akademija'' 2a5ja09th

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyFri 17 Feb 2012 - 7:26

Serija je zaista odlicna... thumbup thumbup thumbup Malo je reci da sam odusevljena, likovi su fenomenalni... skidamkapu
Milos Timotijevic enamorado
Najdrazi likovi: Ines Sasvari, Stosic i Ris! cvetici
Back to top Go down
zvjezdica
TVNovele Pričalica
TVNovele Pričalica
zvjezdica

Broj postova : 7403
Fan-gif : ,,Vojna akademija'' 14y26xc
Lokacija : Under the stars

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 19 Feb 2012 - 3:10

ODLICNA
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 19 Feb 2012 - 4:06

Stošić je zakon. cvetici
EJPRIL wrote:
i kad su gledali sex i grad a on kaže: posle mesec dana sa ovim našim međedima,ove tetke su super hahaha
Hahahaha haha
Meni se sinoć skroz dopao.
I ono kad je na času zezao onog profesora. hahaha
Ne znam šta je tačno rek'o, al' se sećam da je bio ono, u svom elementu.
enamorado
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptySun 19 Feb 2012 - 10:57

Gledala sam,wtf,ne sjećam se kad,juče,nemam pojma.Svidjelo mi se. Možda nastavim gledatii :P Ima zgodnih hahaha
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyTue 21 Feb 2012 - 12:15

Quote :
I ono kad je na času zezao onog profesora.

ma kralj enamorado

meni je u petak bila najjaca scena sa Klisurom i njegovom majkom, znacii vristala sam haha haha ČALE haha haha zena je kraljica :D haha
Stosic u prosloj epizodi navato' onu lekarku, a sad onu kadetkinju sto ide sa njima (ne znam kako se zove) xD Osecam da ce biti sa svakom :D
A dobro je bilo i ono kad Kasanin dolazi, a njih 10 stoji ispred vrata psihologa, a on u fazonu "sta vam je svi imati psiholoskih problema" haha
A i Dzakovic je bio dobar, svi plivaju on roni haha i kad se zalio da ga stezu gace haha
kraljevska serija jedva cekam sledecu epizodu :)
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyWed 22 Feb 2012 - 5:36

Quote :
meni je u petak bila najjaca scena sa Klisurom i njegovom majkom, znacii vristala sam haha haha ČALE
Hahahahaa
Da, ja sam na to umirala.
Čale i Milijarda.
hahaha hahaha
Stošić mi je zakon^^
Serija mi se sve više dopada. (:
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyWed 22 Feb 2012 - 11:08



ELIZABET Y WILLIAM wrote:
Možda nastavim gledatii :P Ima zgodnih hahaha

ima se uvatiti haha

anahi 4ever! wrote:

A i Dzakovic je bio dobar, svi plivaju on roni haha i kad se zalio da ga stezu gace haha

on je jadan hteo da bude pčelar xD haha
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyWed 22 Feb 2012 - 12:38

Joj da, kad je rekao da je hteo da bude pcelar xD
Najjace kad mu tata dosao u posetu, i kad kaze da u medjuvremenu cita "izabrane pripovetke" hahaha hahaha
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' EmptyThu 23 Feb 2012 - 3:55

glumci iz vojne akademije u emisiji beograde dobar dan-UPRAVO SAD NA STUDIJU B !
Back to top Go down
Sponsored content




,,Vojna akademija'' _
PostSubject: Re: ,,Vojna akademija''   ,,Vojna akademija'' Empty

Back to top Go down
 

,,Vojna akademija''

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-