REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Budva na pjenu od mora

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyTue 10 Jan 2012 - 7:18

[You must be registered and logged in to see this image.]
SINOPSIS:

Serija oslikava sukob sistema vrednosti i različitih mentalnih sklopova dve crnogorske porodice, jedne starogradske budvanske, i druge tranzicione nikšićke.
Mima Karadžić tumači lik Sava Bačića, kontroverznog biznismena koji po Budvi kupuje sve što mu se svidi i gradi višespratnice. Mladen Nelević igra glavu druge familije - Jova Radmilovića, Budvanina i bivšeg policajca koji ne želi da proda svoje parče zemlje. Zaplet nastaje kad se rodi ljubav između Savove kćerke Bojane (Sanja Jovićević) i Jovovog sina Luke (Momčilo Otašević)...

Uloge: Milutin Mima Karadžić, Mladen Nelević, Ljiljana Blagojević, Marko Nikolić, Milorad Mandić Manda, Dragan Bjelogrlić, Dubravka Vukotić-Drakić, Bane Popović, Petar Strugar, Sanja Jovićević i Momčilo Otašević.
Scenario: Stevan Koprivica
Režija: Milan Karadžić
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyTue 10 Jan 2012 - 8:55

Pogledaću sigurno i dati seriji šansu. Ovo ide samo subotom?
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyTue 10 Jan 2012 - 8:57

Pogledacu naravno. Da,subotom u 21:00.
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyTue 10 Jan 2012 - 9:04

Koliko ima epizoda?
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyWed 11 Jan 2012 - 6:09

ne zna se jos koliko ce imati epizoda. Ja cu je takodje pogledati. Dovoljno mi je da vidim Strugara na slici, i da znam da cu je gledati enamorado
Mada izgleda, da on ima samo neku epizodu ulogu :(
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyWed 11 Jan 2012 - 12:12

Koliko sam shvatila oni ce i biti neprijatelji :)
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptySat 14 Jan 2012 - 10:31

Odlična će biti serija. Pogledao prvu epizodu i ostao oduševljen..


,,Sklonićemo ovu Mazu da gleda u more, a ja da vidim šta može moja druga maza...''
,,Ja nikad nisam bio drugi, već uvek prvi.''-Znači vrh.


Mima me prijatno iznenadio. Nastavljam da gledam. Sve pohvale za seriju.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptySun 15 Jan 2012 - 0:58

Ja sinoc nisam stigla da gledam :( Postavice sigurno neko na yt-u, pa cu svakako odgledati. Verujem da je dobra, glumacka ekipa mi se bas dopada thumbup
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptySun 15 Jan 2012 - 8:40

Fantasticna serija! Mìma odlican! Svidja mi se i ostala ekipa! U svakom slucaju thumbup
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptySun 15 Jan 2012 - 8:54

Mimina ljubavnica enamorado
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyTue 17 Jan 2012 - 5:48

Premijera serije na Prvoj “Budva na pjenu od mora” prva na listi gledanosti!

Serijski program Prve srpske televizije i dalje ubedljivo vodi na listama gledanosti. Tako je premijera nove serije “Budva na pjenu od mora” sa rejtingom od 14.4 odsto i učešćem u gledanosti od 35.4 odsto u ciljnoj grupi 18-50 godina starosti bila apsolutni izbor gledalaca u subotu, 14. januara. Preko dva miliona gledalaca pratilo je seriju koja je bila ubedljivo najgledaniji program tog dana i pozicionirala se među pet najgledanijih programa protekle sedmice.

Prva srpska televizija je i dalje ubedljivo najgledanija televizija u udarnom terminu te je tako u subotu u periodu od 20 do 23 sata sa ostvarnih 29.62 odsto udela u gledanosti bila daleko ispred drugih televizija sa nacionalnom pokrivenošću (RTS1 24.79% i Pink 15%).

Ovo su rezultati merenja gledanosti agencije AGB Nielsen.Na listi najgledanijih emsija, našli su se i serije "Kad lišće pada", "Asi", film "Mongol" kao i vesti Prve I emisija "Galileo".

Zahvaljujemo gledaocima na poverenju.
Back to top Go down
MStefan
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
MStefan

Broj postova : 18883
Lokacija : Mexico

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptySat 21 Jan 2012 - 0:10

Ne propustite!
Druga epizoda serije ''Budva na pjenu od mora''!
Veceras u 21:00 na PRVOJ!
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptySat 21 Jan 2012 - 1:37

I ja sam pogledala seriju i super mi je, ova Bojana mi je preslatka kao i ovaj glavni enamorado enamorado Mimu nikad nisam gotivila pa mi je i ovde odvratan thumbdown Ali sigurno gledam enamorado
Back to top Go down
Mica Voli Lucero
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Mica Voli Lucero

Broj postova : 553

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 9:50

Meni se serija bas svidja.Glumacka ekipa je super! thumbup
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 10:36

Treća epizoda odlična.

Luka i Bojana enamorado
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:18

meni su njih dvoje enamorado enamorado bas lepi
a serija okej,malo dok se priviknes na crnogorski..al sve u svemu thumbup
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:25

i meni su oni preslatki enamorado enamorado
bas mi se svidja serija,treca epizoda je isto bila odlicna thumbup thumbup
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:27

Jedino me onaj što je bio mantilu malo nervira....
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:30

ko bese taj?
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:31

Onaj što se povato sa onom malom služavkom.
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:33

ahh i mene on malo nervira,ali ne verujem da je neki bitniji lik,pa ne obracam toliko paznju :D
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:43

da..mislim da ce on brzo da pozdrav xD
Back to top Go down
maite es mi princesa
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
maite es mi princesa

Broj postova : 22934
Fan-gif : MuraTuba <3  :*
Lokacija : You know that I'm a crazy bitch, I do what I want when I feel like it ^^

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 11:48

EJPRIL wrote:
da..mislim da ce on brzo da pozdrav xD
ja se nadam :D
Back to top Go down
Guest
Guest
Anonymous


Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyMon 30 Jan 2012 - 12:17

I ja se nadam...
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Budva na pjenu od mora Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora EmptyTue 31 Jan 2012 - 22:11

anahi 4ever! wrote:
ne zna se jos koliko ce imati epizoda. Ja cu je takodje pogledati. Dovoljno mi je da vidim Strugara na slici, i da znam da cu je gledati enamorado
Mada izgleda, da on ima samo neku epizodu ulogu :(

Steta,i ja sam se ponadala da ce duze glumeti u seriji,ali nema veze..
Inace pratim ovu seriju i mogu da kazem,da uopste nije losa :)
Back to top Go down
Sponsored content




Budva na pjenu od mora _
PostSubject: Re: Budva na pjenu od mora   Budva na pjenu od mora Empty

Back to top Go down
 

Budva na pjenu od mora

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije :: Budva na pjenu od mora-