REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 ,,Glee''

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
Anonymous


,,Glee'' _
PostSubject: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyFri 30 Dec 2011 - 13:05

Glazbeno-humoristična serija o optimističnom profesoru gimnazije koji pokušava pomoći skupini nadarene djece da ostvare svoj zvjezdani potencijal nastavlja se od siječnja.




Glee - druga sezona, od 9. januara radnim danima u 18:30 na HRT 2.



,,Glee'' Glee




Glee prati skupinu ambicioznih učenika koji pokušavaju zasjeniti pjevačku konkurenciju i istodobno preživjeti u okrutnim hodnicima gimnazije McKinley. Iako su Novi putovi izgubili na regionalnom natjecanju, sada žele otići na državno i pobijediti svoje najveće suparnike Vokalni adrenalin.
Neustrašivi vođa Gleeja je Will Schuester (Matthew Morrison), nadareni mladi profesor koji zna plesati i ima zlatno srce. Među zvijezdama Novih putova su Rachel (Lea Michele), pjevačica savršena glasa odlučna da postane popularna, Finn (Cory Monteith), zgodni sportaš koji se bori s teškoćama privatnog života, Kurt (Chris Colfer), sopran dječjeg lica koji zna sve o modi, Mercedes (Amber Riley), pjevačica snažna glasa koja se svojim stavom može mjeriti i s najvećima, Artie (Kevin McHale), dečko u kolicima koji sjajno pjeva i sanja o plesu, i Tina (Jenna Ushkowitz), gotičarka koja ima nježnu stranu. Tu su i drski Puck (Mark Salling), ledena kraljica koja je postala majka tinejdžerica Quinn (Dianna Agron) i budalaste navijačice Brittany (Heather Morris) i Santana (Naya Rivera). Will s najboljim namjerama želi pomoći klincima da pobijede na državnom natjecanju, ali stalno se mora boriti sa svojom suparnicom Sue Sylvester (Jane Lynch), podlom trenericom navijačica, i svojom opakom bivšom ženom Terri (Jessalyn Gilsig). Jedini saveznici g. Schuestera u gimnaziji McKinley su psihologica s OKP-om Emma Pillsbury (Jayma Mays) i roditelji puni potpore, poput Kurtova oca Burta Hummela (Mike O’Malley).

Već nakon prve sezone serija je postala fenomen pop-kulture. Najgledanija nova serija sezone uživa pohvale kritike, ima skupinu odanih obožavatelja – Gleekova, dva zlatna albuma, pjesme koje su preuzete više od deset milijuna puta i nevjerojatnih 19 nominacija za nagradu Emmy, što je čini serijom s najviše nominacija te godine. Ta nagrađivana serija, koju je nemoguće odrediti žanrovski, u međuvremenu je ušla u svoju treću sezonu.
Godine 2010. Akademija televizijskih umjetnosti i znanosti prepoznala je seriju Glee nominiravši je u svim najvažnijim kategorijama, uključujući one za najbolju humorističnu seriju, najbolju režiju humoristične serije i najbolji scenarij humoristične serije. I njezini glumci dobili su pojedinačna priznanja, Matthew Morrison za najboljeg glavnog glumca u humorističnoj seriji, Lea Michele za najbolju glavnu glumicu u humorističnoj seriji, Chris Colfer za najboljeg sporednog glumca u humorističnoj seriji i Jane Lynch za najbolju sporednu glumicu u humorističnoj seriji.
Prva sezona serije Glee osvojila je nagradu Peabody, Zlatni globus za najbolju televizijsku seriju, komediju ili mjuzikl, Nagradu udruženja glumaca za najbolji glumački ansambl u humorističnoj seriji i nagradu People’s Choice za omiljenu novu humorističnu seriju. Glumci serije nastupili su za američkog predsjednika i prvu damu u Bijeloj kući, gostovali su u Oprah Showu i pojavili se na naslovnicama časopisa Entertainment Weekly i Rolling Stone.

Uz stalne glumce u Gleeju je gostovao niz nadarenih izvođača, uključujući Kristen Chenoweth, Idinu Menzel, Jonathana Groffa, Molly Shannon, Neila Patricka Harrisa i Oliviju Newton-John. U drugoj sezoni serije gostuju miljenik ženske publike John Stamos, međunarodna pop zvijezda Charice i mladi glumac Chord Overstreet.

Glee producira kuća Ryan Murphy Television u suradnji s Twentieth Century Fox Television. Autori i izvršni producenti serije su Ryan Murphy, Brad Falchuck i Ian Brennan.
Back to top Go down
BB fashion
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
BB fashion

Broj postova : 104
Godina : 27
Fan-gif : ,,Glee'' Tumblr_m43l9yWL8Q1qclplbo4_r1_250
Lokacija : District 12

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyWed 8 Feb 2012 - 3:31

Gledam redovno, serija je odlicna :)
Back to top Go down
Dulce Princess
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Dulce Princess

Broj postova : 9243

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySat 11 Feb 2012 - 13:01

Gledam redovno,PREDOBRA MI JE SERIJA! Namig
Back to top Go down
Rose ♥
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
Rose ♥

Broj postova : 11354
Godina : 27
Fan-gif : ,,Glee'' Kf4npd

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySun 12 Feb 2012 - 1:10

Serija ima odlicne prerade,ali radnja mi se nesto ne svida.
U globalu je ok
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySun 12 Feb 2012 - 2:55

Ovo je Nini omiljena serija (:
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySun 12 Feb 2012 - 9:54


nikad gluplju seriju nisam videla
ono probala sam da gledam al prevrne mi se sve u stomaku čim počnu da skakuću
radnje gotovo ni da nema
po meni loš,loš teen
Back to top Go down
TP95
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
TP95

Broj postova : 96
Godina : 28

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySat 3 Mar 2012 - 9:47

Prelepa serija!
Sve je odlicno pocev od dijaloga pa do glumaca, price, ambijenta, gostujucih uloga...
COOL!
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyTue 14 Aug 2012 - 3:56

Spoiler:
Back to top Go down
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyFri 10 May 2013 - 11:04

Počela sam da je gledam online,predobraa jee:)
Obrade su odličnee:D
Quin mi je super lik,a i Puck isto:) thumbup
Nervira me Rebeka thumbdown

Obožavam Williama i Emmu enamorado
Back to top Go down
miguel angel
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
miguel angel

Broj postova : 4

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySun 14 Jul 2013 - 2:59

Glumac, Cory Monteith, koji u seriji glumi Fina Hadsona, pronađen mrtav u hotelu u Kanadi :( 

http://edition.cnn.com/2013/07/14/showbiz/glee-star-dead/index.html
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySun 14 Jul 2013 - 6:30

Neverovatno. :( Jutros kada sam videla, nisam mogla da poverujem. I dalje mi ne ulazi u glavu da je mrtav. A bilo mu je tek 31. RIP Cory<3


Cory Monteith pronađen mrtav, uzrok smrti još uvek nepoznat

,,Glee'' Cory_glee

U 31. godini preminuo je kanadski glumac Cory Monteith, a uzrok smrti još nije poznat.

Cory Monteith, koga šira javnost prepoznaje po ulozi Finna Hudsona u popularnoj seriji Glee, pronađen je mrtav juče po podne u hotelskoj sobi u Vankuveru. U sobi je 31-godišnji glumac bio sam, a prema trenutno dostupnim informacijama, ne sumnja se na ubistvo. Ipak, tačan uzrok smrti još uvek nije poznat, javlja portal E-online.

Mladi glumac petak uveče proveo je u društvu, ali se u sobu u kojoj boravi od 6. jula vratio sam. Budući da se juče nije odjavio iz sobe na vreme, osoblje hotela posumnjalo je da se nešto događa pa su otišli da provere situaciju u njegovoj sobi. Kada su došli, pronašli su ga mrtvog.
Cory Monteith u javnosti je već poznat kao zavisnik o alkoholu i drogama. U tim je problemima još od tinejdžerskih dana, a nekoliko puta se i lečio u klinikama za lečenje zavisnosti, ali bezuspešno. Mnogi zbog toga sumnjaju da bi uzrok smrti moglo biti predoziranje, ali to su ipak samo nagađanja jer službenih informacija nema.
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
ELIZABET Y WILLIAM
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
ELIZABET Y WILLIAM

Broj postova : 58798
Godina : 27
Lokacija : Đevojko,smaraš me.

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptySun 14 Jul 2013 - 11:44

RIP. Čula sam jutros čim sam se probudila,bila sam šokirana.Kako mi je žaoo,mlad i talentovan,strašno :( Kme 
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyMon 22 Jul 2013 - 21:13

Kakva je sudbina serije “Glee” nakon smrti Coryja Monteitha?


,,Glee'' Cory-lea

Sudbina mnogima omiljene serije “Glee” pod znakom je pitanja otkako je Cory Monteith prošlog vikenda tragično preminuo. Producenti serije obećali su da će ovog septembra biti emitovane još tri epizode, a da će potom napraviti veliku pauzu kako bi odlučili šta će dalje.

Kreator serije Ryan Murphy rekao je da će se ekipa ponovo okupiti u avgustu, i da će snimiti dve epizode koje su već napisane, a potom će snimiti i treću epizodu u znak sećanja na Coryja, u kojoj će njegov lik Finn biti “ubijen”.
“Počećemo da snimamo krajem avgusta dve epizode, kako bi ljudi fizički mogli da se naviknu na povratak na posao. Potom ćemo uraditi epizodu u kojoj ćemo se pozabaviti smrću Fina, a nakon toga sledi duža pauza. Ne znam kada ćemo se vratiti. Razmislili smo o svakoj opciji i odlučili da je ova najbolja za ekipu”, otkrio je on i dodao da se Coryjeva devojka Lea Michelle, koja takođe glumi u seriji, složila sa tim.
“Razgovarali smo sa ljudima koji su voleli Coryja, koji su sa njim najviše radili, a posebno sa Leom. Ovo je ono što su oni želeli da urade. Želeli su da se vrate na set, gde postoji osećaj sigurnosti i gde zajedno mogu da tuguju.”
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyTue 6 Aug 2013 - 10:22

Danas sam pogledala prvih 8 epizoda prve sezone i serija je zaista neverovatno. Malo, ili malo više, je čudno gledati zbog Korija, i naježim se svaki put kada počne da peva ili kada je bila pesma Don't stop believing, pošle su mi suze. Totalno sam se navukla na seriju i oduševljena sam obradama pesmama koje su uradili, posebno mash-upovima Halo i Walking on sunshine i It's my life i Confessions. Prejako. Su me mnogo nervira, kao i Teri i njena sestra, užasne su. Ne mogu da verujem kako Teri može tako da laže Vila, užasna je. >.> Ema mi je okej lik, malo nervira ponekad, ali ume da bude kul. Vil, Kvin i Fin su mi za sada omiljeni likovi, neverovatni su svo troje. I Pak mi je isto mnogo gotivan, predivno peva, kao i Kvin i nadam se da će imati više soloa u nastavku.
Svima preporučujem seriju, odlična je. ♥
Nadam se da još neko gleda, pa da imam s kim da komentarišem. :')
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
miguel angel
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
miguel angel

Broj postova : 4

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyWed 14 Aug 2013 - 10:00

Ja sam sve odgledala davnih dana, i sad tako kad mi dođe pogledam po koju epizodu, ali pesme redovno slušam, neke su mi čak bolje od originala. Stvarno pevaju svaka im čast. Sad dok čekam 5. sezonu odgledala sam i The Glee Project, ma ludilo :D I film sam skinula, ma serija je haos Namig
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyTue 27 Aug 2013 - 22:57

Naya Rivera: Raspoloženje na snimanju serije “Glee” je grozno!


,,Glee'' Naya-rivera

Zvezda serije “Glee” Naya Rivera otkrila je da se glumačka ekipa ove popularne serije i dalje bori sa gubitkom svog voljenog kolege Coryja Monteitha.

Dvadesetšestogodišnja glumica je na dodeli MTV VIdeo Music nagrada otvoreno progovorila o povratku na posao nakon Coryjeve smrti. “Atmosfera na snimanju je grozna”, rekla je Naya, koja je sa ostatkom ekipe snimila specijalnu epizodu u znak sećanja na Coryja, koji je pronađen mrtav prošlog meseca. Ona je dodala da im je snimanje te epizode ipak pomoglo da se suoče sa njegovom smrću. “Cela ‘Glee’ porodica i ja smo jako tužni zbog ove tragedije. Cory je bio i uvek će biti deo moje porodice i dobar prijatelj. On je bio poseban deo ovog sveta i zauvek će nam nedostajati”, rekla je u svom saopštenju Naya prošlog meseca kada su objavljene ove tragične vesti.
Back to top Go down
miguel angel
TVNovele Novi član
TVNovele Novi član
miguel angel

Broj postova : 4

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyTue 3 Sep 2013 - 14:26

Tuga, meni i dalje ne ulazi u glavu da ga nema :(
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' EmptyWed 30 Apr 2014 - 9:00

Naja Rivera izbačena iz serije “Glee”


,,Glee'' Naya+rivera1-450x600

Glumica serije “Glee” Naja Rivera izbačena je sa snimanja nakon svađe sa koleginicom Leom Mišel.

Strani mediji pišu da senije dobro slagala sa kolegama i produkcijom i da njen ugovor za šestu sezonu nije produžen. Lude promene događaju se ovoj glumici u poslednje vreme. Pre samo nekoliko sedmica bila je verena za Biga Sina, ali su se razišli, bila je deo televizijske serije sa velikom gledanošću, ali je izgubila i to…
Back to top Go down
Sponsored content




,,Glee'' _
PostSubject: Re: ,,Glee''   ,,Glee'' Empty

Back to top Go down
 

,,Glee''

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Američke serije-