REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/

Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/ jer ovaj forum više ne radi.
 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  GalleryGallery  
Forum je zatvoren. Ukoliko volite telenovele, registrujte se na: http://emdt.forumsr.com/

Share | 
 

 Montevideo, Bog te video

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyThu 29 Dec 2011 - 9:53

Montevideo, Bog te video Montevideo,%20Bog%20te%20video%20(4)
TV serija "Montevideo, Bog te video" reditelja Dragana Bjelogrlića, rađena u produkciji firme Intermedia Netvork, na male ekrane stiže u dve sezone i 24 epizode. U prvoj sezoni gledaćemo 9 epizoda.

Zanimljivo je to da je u poređenju sa filmom TV serija potpuno autonomno delo, zasebne naracije, tako da će gledaoci u serijskoj verziji sage o fudbalskim junacima iz 1930. imati prilike da vide preko pet dodatnih sati materijala kojih nema u filmu.

U seriji se pojavljuju i novi glumci koji tumače likove koje nismo gledali na velikom platnu kao što su Tanja Bošković, Milovan Filipović u ulozi Miloša Crnjanskog, Igor Đorđević, kao i specijalni gost Miroslav Ćiro Blažević. Dragan Petrović Pele, Branka Pujić, Marko Nikolić, Gordana Đurđević, Marko Živić, Bojan Dimitrijević ili mlade dame Mihaela Stamenković i Anja Alač jesu glumci čije su uloge znatno proširene u igranoj seriji.

Prve epizode TV serije upoznaju nas sa glavnim junacima i njihovim životima, kao i prilikama u Beogradu tridesetih godina XX veka, fudbalskim utakmicama u gradu, sukobima unutar fudbalske organizacije i pripremama za odlazak na Prvi Mondijal u glavni grad Urugvaja, Montevideo.

Ostale epizode govore o putovanju u Montevideo i mnogim komičnim dogodovštinama sa ove velike avanture. Poslednje epizode svedoče o tri utakmice na Prvenstvu i osvajanju trećeg mesta naših reprezentativaca, kao i o njihovom trijumfalnom povratku u Beograd.

Glavne uloge u TV seriji "Montevideo, Bog te video" tumače: Miloš Biković, Petar Strugar, Danina Jeftić, Nina Janković, Predrag Vasić, Vojin Ćetković, Nebojša Ilić, Nikola Đuričko, Viktor Savić.

Film i igrana serija "Montevideo, Bog te video" su rađeni u produkciji firme Intermedia Netvork, režija je poverena Draganu Bjelogrliću, a scenario je pisao Srđan Dragojević uz asistenciju Ranka Božića. Scenario za film i TV seriju "Montevideo, Bog te video" je inspirisan knjigom našeg poznatog sportskog novinara Vladimira Stankovića u kojoj je on opisao istinite događaje u vezi sa učešćem naše reprezentacije na prvom Svetskom prvenstvu u glavnom gradu Urugvaja.

Režija: Dragan Bjelogrlić
Producent: Dejan Petrović
Scenario: Srđan Dragojević, Ranko Božić
Prema motivima knjige "Montevideo, Bog te video" Vladimira Stankovića
Izvršni producent: Goran Bjelogrlić
Direktor projekta: Zvonimir Šimunec
Direktor fotografije: Goran Volarević
Montaža: Marko Glušac
Scenografija: arh. Nemanja Petrović
Kostim: Dragica Laušević
Muzika: Robert Pešut Manjifiko
Ton: Milan Stojanović
Specijalni efekti: Nebojša Rogić


Last edited by EJPRIL on Thu 2 Feb 2012 - 10:39; edited 2 times in total
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyThu 29 Dec 2011 - 9:55

"Montevideo, Bog te video" kao serija na RTS-u
Televizijska serija “Motevideo, Bog te video” reditelja Dragana Bjelogrlića prikazivaće se u januaru i februaru naredne godine na prvom programu RTS-a.
Montevideo, Bog te video 201670_potpisivanje-ugovora-montevideo-i-rts-164-foto-zoran-loncarevic_f
Danas je potpisan ugovor o saradnji RTS- a i produkcijske kuće “Intermedia Network” koja stoji iza filma Dragana Bjelogrlića.


- Smatram da je pun pogodak što će serija i film "Montevideo, Bog te video" biti prikazani na RTS-u - izjavio je urednik kulturno-obrazovanog programa RTS-a Miodrag Zupanc.

Reditelj fima Dragan Bjelogrlić očekuje da će se serija od 24 epizode koje će biti podeljene u dve sezone nadmašiti uspehe svih serija koje su do sada prikazivane na nacionalnoj televiziji.

- Ovo je logičan i lep sled života filma i serije "Montevideo" i nije bilo sumnje da će biti prikazane upravo na RTS-u. Serija je za razliku od filma autonomno delo. To je originalan materijal sa mnogo scena koje publika nije imala prilike da vidi na filmu - rekao je Bjelogrlić.

Već prvog dana Nove godine na RTS-u će premijerno biti prikazan film "Montevideo, Bog te video". U serijskoj verziji sage o fudbalskim junacima iz 1930. godine pojaviće se i mnogo novih glumaca kojih nema na filmu kao što su Tanja Bošković, Miloš Filipović, Igor Đorđević i Miroslav Ćiro Blažević.
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyMon 2 Jan 2012 - 14:41

Ne znam kako ce izgledati kao serija, nadam se da nece razvuci xDD
Posto je film GENIJALAN enamorado skidamkapu Gledala sam ga u ponedeljak na prvom po 3. put enamorado film je za sve pohvale...MOSA, TIRKE, VALERIJA enamorado enamorado enamorado
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Montevideo, Bog te video 18bdb020d2

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyFri 13 Jan 2012 - 11:57

ja tek sad videh ovo!
trazila ga u filmovima nema, bar u seriji - nadam se da ce i ona biti dobra, ali ne bi trebalo da moze da omane, pa film je savrsen!
ja ne znam da me je domaci film posle Lajanja na zvezde ovako odusevio... i ja sam ga odgledala 3 puta...
evo veceras ponovo...
Tirke i Mosa - obozavam ih i kao sto mali kaze idu zajedno, ne mogu izabrati jednog, moraju zajedno!!!
Valerija je carica - kako me samo nasmeje u prvim scenama...
Blagoje kakvo seljacko ime :D kao u reklami za sapun hahaha ni on ne ostaje duza - SAVRSENI!
velika steta sto odlazi u Pariz!!!
a Tirke i njegova - jooooj ono na kisi - med im nije ravan... i naravno poljubac kao u filmovima, zazmuris i polako - enamorado
hmmm najjaca scena - tezak izbor! al aj da kazem jednu... hahhahhahah zamisli gledali smo film ... cela ta scena - ma CAREVI! obozavam ceo tim!
i da, opet se ja raspisah!!!!
Mosa i Tirke - obozavam vas!
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptySun 15 Jan 2012 - 1:00

Quote :
ja ne znam da me je domaci film posle Lajanja na zvezde ovako odusevio... i

Takodje

Quote :
Valerija je carica - kako me samo nasmeje u prvim scenama...

aaa Valeriju obozavam jea Omiljeni lik :D Bas mi je zao sto nje nece biti u 2. delu filma Kme
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Montevideo, Bog te video 18bdb020d2

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptySun 15 Jan 2012 - 4:34

da i meni je pomalo krivo sto je nece biti u drugom delu koga jedva cekam!
mada su mi ipak Tirke i Mosa na prvom mestu enamorado
a kako mi je dobar film!
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Montevideo, Bog te video Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyTue 31 Jan 2012 - 22:15

mimimimimimi wrote:
ja tek sad videh ovo!
trazila ga u filmovima nema, bar u seriji - nadam se da ce i ona biti dobra, ali ne bi trebalo da moze da omane, pa film je savrsen!
ja ne znam da me je domaci film posle Lajanja na zvezde ovako odusevio... i ja sam ga odgledala 3 puta...
evo veceras ponovo...
Tirke i Mosa - obozavam ih i kao sto mali kaze idu zajedno, ne mogu izabrati jednog, moraju zajedno!!!
Valerija je carica - kako me samo nasmeje u prvim scenama...
Blagoje kakvo seljacko ime :D kao u reklami za sapun hahaha ni on ne ostaje duza - SAVRSENI!
velika steta sto odlazi u Pariz!!!
a Tirke i njegova - jooooj ono na kisi - med im nije ravan... i naravno poljubac kao u filmovima, zazmuris i polako - enamorado
hmmm najjaca scena - tezak izbor! al aj da kazem jednu... hahhahhahah zamisli gledali smo film ... cela ta scena - ma CAREVI! obozavam ceo tim!
i da, opet se ja raspisah!!!!
Mosa i Tirke - obozavam vas!

Slazem se u potpunosti sa tobom :)... thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Montevideo, Bog te video 18bdb020d2

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyWed 1 Feb 2012 - 5:58

:D
ma stvarno je film odlican!!!
jedva cekam drugi deo i seriju!!!!!
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Montevideo, Bog te video Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyThu 2 Feb 2012 - 4:16

I ja jedva cekam drugi deo...
A po onome sto vidim mislim da ce serija biti pun pogodak :)
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyThu 2 Feb 2012 - 10:32

od 13. februara,svakog ponedeljka u 20.05 na Prvom programu RTS-a.
Back to top Go down
mimimimimimi
TVNovele Redovan član
TVNovele Redovan član
mimimimimimi

Broj postova : 4134
Godina : 38
Fan-gif : Montevideo, Bog te video 18bdb020d2

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyFri 3 Feb 2012 - 9:10

toooo jedva cekam 13. februar!
ma dovoljni su Tirke i Moša, a kad je tu cela ekipa i rukovodi ih Bjelogrlic to ne moze da omane!
kako film ima dobre scene, ma ne scene sve je odlicno!
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyFri 3 Feb 2012 - 12:16

Quote :
toooo jedva cekam 13. februar!

iii jaaaaaaaa jea jea jea
Back to top Go down
Mirjanna96
TVNovele Administrator
TVNovele Administrator
Mirjanna96

Broj postova : 16321

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptySun 5 Feb 2012 - 10:02

anahi 4ever! wrote:
Quote :
toooo jedva cekam 13. februar!

iii jaaaaaaaa jea jea jea

ja takodjeee :)
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyMon 13 Feb 2012 - 10:02

Odlicna je ova prva epizoda thumbup ima bas dosta scena za koje nismo znali :) Rajko i Bogdan sa njihovim svadjama su mi bili najjaci haha haha a Dunster i njegov golub Radoje su mi hit :D
Scene Valerije i Mose su najjbolje enamorado obozavam ih <33
vec jedva cekam sledecu epizodu xD
Back to top Go down
EJPRIL
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
EJPRIL

Broj postova : 26813

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyMon 13 Feb 2012 - 11:55

i meni se mnogo svidela epizoda
Valerija i Moša enamorado
i Valerija uopšteno najbolji lik
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyMon 13 Feb 2012 - 12:16

Quote :
Valerija uopšteno najbolji lik

Definitivnoo! :DD Obozavam je xD
A najjaca ona scena sa Crnjanskim u biblioteci, kad pricaju o njegovim "seobama" xD Bas sam sad to citala za lektiru, presela mi xD
Back to top Go down
Kaca Annie
TVNovele Zavisnik
TVNovele Zavisnik
Kaca Annie

Broj postova : 2087
Godina : 31
Lokacija : En Vendaval

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyMon 13 Feb 2012 - 13:31

Odlicna serija thumbup
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyTue 21 Feb 2012 - 12:25

i 2. epizoda je vrhunska enamorado poljubac Valerije i Mose enamorado enamorado enamorado bas mi je drago sto ima toliko scena od njih dvoje <333 najjaci Bogdan kad je uveo Dunstera da ga brije, pa posle kad je cuo da navija za BSK haha I dobra isto ona scena kada Tirke kaze da je primljen u BSK pa Rajkove i Bogdanove suprotne reakcije haha haha najjaci su xDD
Jos ovaj vece pred derbi "Besplatno za igrace Jugoslavije", a kapiten ih celo vece zove haha
Back to top Go down
Diablita
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
Diablita

Broj postova : 8503
Godina : 26
Lokacija : she took a midnight train, going anywhere.

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyWed 22 Feb 2012 - 5:26

Druga epizoda je bila vrhunska!
Moša i Valerija
enamorado
Kako su samo slatki^^
A Rajko i Bogdan nisu normalni. Umirala sam od smeha na njihove scene.
Bilo mi je žešće ono kad Rajku rekla žena da ide da se ubije, a on njoj:"Pa nisam ja te sreće".
Isto kad joj je rek'o za Rosu:"Pametna nije, to vam je porodično."
haha haha haha
Jedva čekam treću epizodu!
Back to top Go down
http://www.de-torres.tumblr.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyWed 22 Feb 2012 - 12:35

Quote :
Bilo mi je žešće ono kad Rajku rekla žena da ide da se ubije, a on njoj:"Pa nisam ja te sreće".

ahahahahahahahaha daaa haha najjaci jee :D
Isto ona scena u crkvi, kad se mole i jedan i drugi za pobedu haha jos mu Rajko ugasi svecu haha totalni su kraljevi :D
Back to top Go down
tica
TVNovele Kralj/ica
TVNovele Kralj/ica
tica

Broj postova : 12835
Fan-gif : Montevideo, Bog te video Tumblr_m9bpwySvCN1r35r4io4_250
Lokacija : ツ ❥ Sometimes, life will kick you around, but sooner or later, you realize you're not just a survivor. You're a warrior, and you're stronger than anything life throws your way. ❥

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptySun 26 Feb 2012 - 3:34

Ubacili su mnogo dobrih scena... thumbup thumbup thumbup
Back to top Go down
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyTue 6 Mar 2012 - 9:59

sinoc u seriji bila ona cuvena scena sa RADOJEM! :D haha najjace kad Zivkovic prica, u fazonu "Nama za selektora ne treba genije, nego brat od genija - ludak, neko ko nema sta da izgubi", kad ovaj na prozoru vide Dunstera sa Radojem ( haha ) i kaze "mislim da sam ga nasao". Ona scena ljubljenja sa Valerijom i Rosom im nije trebala! thumbdown thumbdown
Back to top Go down
LadyEstrella
TVNovele VIP član
TVNovele VIP član
LadyEstrella

Broj postova : 3557

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptySun 1 Apr 2012 - 9:13

Odlična je serija,pored Vratiće se rode,jedna od najboljih domaćih serija ikada.
Back to top Go down
ღJacqueline Bracamontesღ
TVNovele Moderator
TVNovele Moderator
ღJacqueline Bracamontesღ

Broj postova : 55522
Godina : 31
Lokacija : New Delhi, India ❤ !

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyWed 4 Apr 2012 - 10:52

USKORO NA PINK BH
Back to top Go down
http://dulce-anahi.my-free-forum.com
anahi 4ever!
TV Novele Zlatni član
TV Novele Zlatni član
anahi 4ever!

Broj postova : 8597
Fan-gif : ^^
Lokacija : Love can touch us one time And last for a lifetime And never let go till we`re gone

Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video EmptyMon 9 Apr 2012 - 4:57

Zavrsi se u ponedeljak :( bas mi je bilo zao :(
Predobra serija, odicno uradjena do najsitnijih detalja thumbup Odlicni likovi sa jos boljim glumcima thumbup jednostavno je nemoguce ne obozavati ovu seriju :) jedva cekam 2.deo filma!
Back to top Go down
Sponsored content




Montevideo, Bog te video _
PostSubject: Re: Montevideo, Bog te video   Montevideo, Bog te video Empty

Back to top Go down
 

Montevideo, Bog te video

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
REGISTRUJTE SE NA: http://emdt.forumsr.com/ :: Telenovele i serije :: Domaće serije-